نینتندو پیشنهاد می کند که سوییچ 2 ممکن است زودتر از سوییچ معرفی شود


اگر گزارش‌های اخیر را باور کنیم، به نظر می‌رسد که توسعه جانشین نینتندو سوییچ در پشت صحنه “به آرامی پیش می‌رود” و احتمال عرضه جانشین سوییچ تا بهار 2024 زودتر وجود دارد. گفته می‌شود که کم است، اما خود اینطور است. در حال حاضر بیش از شش سال سن دارد، بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از آنها فکر کنند که نینتندو به طور رسمی جانشین خود را چه زمانی معرفی خواهد کرد.

البته، کسانی که چرخه پیش از راه‌اندازی خود سوییچ را به خاطر دارند، کمی نگران خواهند بود که کنسول بعدی نینتندو از تایید اولیه تا عرضه به اندازه خود سوییچ طول بکشد، اما نینتندو گفته است که این ممکن است لزوماً اینطور نباشد. مورد.

ساخت سوییچ در اوایل سال 2015 توسط نینتندو با نام رمز NX تایید شد و چندین سال بعد راه اندازی شد، اما در یک جلسه پرسش و پاسخ اخیر با سرمایه گذاران، رئیس Shuntaro Furukawa توضیح داد که از زمان معرفی تا زمان عرضه چقدر می گذرد. پرسیده شد چقدر پلتفرم بعدی نینتندو همان پلتفرم سوییچ خواهد بود. جالب اینجاست که فوروکاوا گفت که تاخیر در عرضه سوییچ به این دلیل است که در زمانی که این شرکت در حال آماده شدن برای ورود به بازار موبایل بود، می‌خواست به طرفداران اطمینان دهد که همچنان بر روی کنسول‌ها نیز تمرکز دارد. توضیح داد که همینطور است.

با نگاهی به افشای اطلاعات منتهی به انتشار نینتندو سوییچ، در مارس 2015، در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک در مورد اتحاد تجاری و سرمایه با DeNA Co., Ltd. (همراه با توسعه مشترک نرم افزار بازی)، توسعه کد برای NX ما یک نام، برنامه‌های بازی برای دستگاه‌های هوشمند و عملکرد آنها، توسعه سیستم اصلی مبتنی بر حساب‌های نینتندو را اعلام کرده‌ایم.» آقای Furukawa گفت. زمانی که ما ورود خود را به تجارت موبایل در آن زمان اعلام کردیم، باید به مردم اطلاع می‌دادیم که نینتندو به تمرکز بر تجارت پلتفرم بازی‌های ویدیویی اختصاصی به عنوان تجارت اصلی خود ادامه خواهد داد. من فکر می‌کنم زمان‌بندی خاص بود.»

وی در پایان گفت: تلاش خواهیم کرد تا با ارائه اطلاعات به موقع در مورد سخت افزار و نرم افزار برای هر محصول به طیف گسترده ای از مصرف کنندگان دسترسی پیدا کنیم.

شایان ذکر است که نینتندو اکنون در وضعیت کاملاً متفاوتی نسبت به زمانی است که برای اولین بار در مورد NX صحبت می کرد. البته، Wii U در آن زمان در بازار با مشکل مواجه بود و نشانه‌های کمی از بهبودی نشان داد، اما سوییچ با وجود کاهش فروش در ماه‌های اخیر، همچنان بیش از 125 میلیون دستگاه فروخت. زمان. واحد فروخته شده

آیا این به این معنی است که فاصله بین معرفی و عرضه Switch 2 (یا هر نام دیگری که در نهایت نامش می‌رود) می‌تواند تنها چند ماه باشد، نه سال‌ها؟ اما به نظر می‌رسد که نینتندو مطمئناً پیشنهاد می‌کند که کنسول بعدی هر چه باشد، نیازی به آن ندارد. به اندازه سوئیچ زمان تحویل.

از سوی دیگر، سوییچ هنوز هم فروش خوبی دارد، اما به نظر نمی رسد که به این زودی شاهد کاهش قیمت باشد. بیشتر بدانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید