طبق گزارش ها، بازی Supermassive حدود 90 کارمند را اخراج می کند


صید و گلچین تصاویر تاریک Studio Supermassive Games آخرین توسعه‌دهنده‌ای است که با تعدیل نیرو مواجه شده است. در گزارش جدید بلومبرگ، توسعه‌دهنده به کارکنان فاش کرد که 150 کارمند “در خطر” اخراج هستند. قرار است حدود 90 کارمند اخراج شوند و کارمندان از طریق ایمیل اوایل امروز مطلع شدند.

در بیانیه رسمی در توییتر، این شرکت برنامه سازماندهی مجدد خود را فاش کرد که “شامل یک دوره مشاوره است که ما انتظار داریم منجر به از دست دادن برخی از همکاران شود.” این شرکت در حال حاضر “متعهد به تمرکز بر نقاط قوت اصلی و عناوین آینده خود برای اطمینان از پایداری مداوم شرکت است.” تعداد رسمی اخراج ها فاش نشده است.

بازی Supermassive در حال حاضر روی سه پروژه کار می کند. کابوس های کوچک 3 که امسال بر روی تمامی پلتفرم ها عرضه شد، دنباله سری پلتفرم ترسناک استودیو تارسیر است. انتخاب بازیگران فرانک استون اسپین آف از روایت تک نفره Behavior Interactive. مرده در نور روز برای PS5، Xbox Series X/S و PC.

پخش فصل دوم نیز در حال تولید است. گلچین تصاویر تاریک، دستورالعمل 8020با این حال، هیچ جزئیاتی در مورد دوره انتشار یا پلتفرم‌ها فاش نشد. اخراج‌های فعلی، آن را به آخرین شرکتی تبدیل می‌کند که امسال وارد صنعت بازی شده است و به Activision Blizzard، Visual Concepts و Black Forest Games می‌پیوندد.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید