بازی‌های فوق‌العاده و سرگرمی میان زمستانی که روی بازی New Dead by Daylight کار می‌کنند


مرده در نور روز در حال حاضر یک وزنه سنگین در ژانر ترسناک است و اگرچه چندین سال است که وجود دارد، اما با گذشت زمان محبوبیت بیشتری پیدا می کند. Behavior Interactive اکنون به دنبال گسترش بیشتر آن است و در جریان هفتمین سالگرد اخیر خود، مرده در نور روز کائنات.

اولین مورد از این ها توسط Supermassive Games ساخته شد که به آن معروف است تا سحر، معدن، و گلچین تصاویر تاریک. توسعه‌دهنده فرمول ماجراجویی-ترسناک مبتنی بر روایت تک‌نفره خود را انتخاب می‌کند و بر روی یک بازیگر جدید از شخصیت‌ها در یک بازی خارج از قلمرو The Entity تمرکز می‌کند. Supermassive نوید یک تجربه روایی شدید پر از انتخاب‌های قدرتمند مرگ یا زندگی را می‌دهد و گفت که قصد دارد در اواخر سال جاری موارد بیشتری را فاش کند.

در همین حال، Midwinter Entertainment که سال گذشته توسط Behavior Interactive خریداری شد، روی پروژه جدیدی کار می کند. مرده در نور روز این یک بازی چند نفره است، اما به نظر کاملا متفاوت از عنوان اصلی است. توسعه دهنده آن را به عنوان یک تجربه چند نفره PvE توصیف می کند که به چهار بازیکن اجازه می دهد تا با هم متحد شوند تا وارد قلمرو Entity شده و با هم با دشمنان مبارزه کنند.

Midwinter گفت که این پروژه در حال حاضر در “مرحله بسیار اولیه” است، بنابراین بعید است که در آینده نزدیک جزئیات زیادی در مورد آن ببینیم یا بشنویم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید