ارواح جدید در 11 ژانویه به Super Smash Bros. Ultimate می آیند


Super Smash Bros. Ultimate زمانی که برای اولین بار عرضه شد، یکی از پرمحتواترین بازی‌های نوع خود بود، و یک جریان ثابت از DLC پس از عرضه در چند سال آینده، آن را به بسته‌ای حتی غنی‌تر تبدیل کرد. و در حالی که پشتیبانی از جنگنده ها به طور رسمی پایان می یابد، با آخرین شخصیت DLC که در اکتبر 2021 ارائه می شود، و به دنبال آن ترفندهای نهایی برای مبارزان در اواخر همان سال انجام می شود، نینتندو اعلام کرده است که محتوای جدیدی کاهش می یابد.

ارواح جدید در 11 ژانویه در دسترس خواهند بود. Super Smash Bros. Ultimate به بازیکنان این امکان را می دهد که به تخته روح خود اضافه کنند. Spirits به مدت پنج روز در دسترس خواهد بود و دارای شخصیت هایی از چندین عنوان نینتندو است که پس از پایان پشتیبانی منتشر شده است. سر و صدا نهایی.به نظر می‌رسد آثار هنری به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط نینتندو نشان می‌دهد که ما Spirits را برای رائول دریافت خواهیم کرد The Legend of Zelda: Kingdom of Tears، از من پیکمین 4نوح و میو xenoblade 3، و از Shiver and Fry اسپلاتون 3.

چندین سال از انتشار آن گذشته است ، اما Super Smash Bros. Ultimate، هنوز اطلاعات کمی در مورد آینده این فرنچایز وجود دارد. در نوامبر 2021، ماساهیرو ساکورای، خالق و کارگردان سریال گفت که هنوز به کار بعدی خود فکر نکرده است. درهم کوبیدن پرداخت اقساطی هنوز امکان پذیر نیست (با پشتیبانی) نهایی (در آن زمان به تازگی تمام شده بود)، و بعداً اضافه کرد که فهرست مبارزان باید برای مبارزه بعدی کاهش یابد.

ژوئیه گذشته، ساکورای گفت که “جای تعجب نیست” که اتفاق دیگری رخ دهد. درهم کوبیدن در مرحله‌ای از بازی، باید کمی کار کرد تا دقیقاً چگونه این اتفاق بیفتد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید