Super Mario Bros. Wonder – جزئیات در مورد جلوه های شگفت انگیز، نشان ها، سایه های پخش زنده و موارد دیگر


و همچنین معرفی قدرت‌های جدید، دشمنان و موارد دیگر، شگفتی برادران سوپر ماریو، یک اثر شگفت انگیز جدید نیز در نینتندو دایرکت اخیر معرفی شد. لمس Wonderflower جلوه های عجیب و غریب مختلفی را فعال می کند.

اینها شامل لوله های متحرک، ضربه زدن به دشمنان، زمین های شیب دار، حباب ها، نمای چشم پرنده و شناور در فضا هستند. شخصیت شما همچنین می تواند به یک گومبا، یک توپ میخ دار، یک بالون و موارد دیگر تبدیل شود. لمس Wonder Seed آن را به حالت عادی باز می گرداند و همچنین برای باز کردن قفل دوره های بیشتر استفاده می شود. همچنین نشان هایی وجود دارد که نحوه بازی شما را حتی بیشتر تغییر می دهد.

تجهیز نشان قبل از شروع دوره امتیازهایی مانند سقوط آهسته با درپوش چتر نجات، حسگرهایی برای یافتن آیتم ها و دویدن مداوم با جت دویدن را به همراه دارد. فقط یک مورد را می توان در هر زمان مجهز کرد و می توان با تکمیل چالش های نشان یا با خرید سکه های گل از فروشگاه پوپلین به دست آورد.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود، کوآپ 4 نفره محلی وجود خواهد داشت. هنگامی که بازیکن شکست می خورد، آنها به عنوان ارواح شناور می شوند. اگر متحدان به موقع برسند، دوباره زنده خواهند شد. شما همچنین می توانید شخصیتی را که بازی می کنید به عنوان یوشی سوار شوید (البته یوشی می تواند سوار یوشی دیگری شود). شاید جالب ترین موارد اضافه شده چند نفره، مواردی باشند که از طریق آنلاین شدن در دسترس هستند.

بازیکنان در جهان خارج و به عنوان سایه های پخش زنده در دوره ها ظاهر می شوند. در صورت کشته شدن، می توان روح را با انتقال به Shadow احیا کرد. بازیکنان همچنین می توانند اقلامی را هدیه دهند و پایه هایی قرار دهند که ارواح را احیا می کند. بر اساس میزان کمک استندی به سایر بازیکنان، امتیازات قلبی به دست می‌آید.

همچنین می توانید برای دوستان خود اتاق بسازید، به دوره هایی که در حال بازی هستند بپرید یا حتی مسابقه ای را شروع کنید. برخی از مسابقات از شما می خواهند که به پایان برسید، در حالی که برخی دیگر از شما می خواهند که Wonder Seeds را بدست آورید و باس ها را شکست دهید.

شگفتی برادران سوپر ماریو این بازی در تاریخ 20 اکتبر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *