خلاصه نقد و بررسی «Super Mario Bros. Wonder» – یکی از بازی‌های با رتبه بالا در سال 2023


تحریم را بررسی کنید شگفتی برادران سوپر ماریو این بدان معناست که نقدهای مربوط به پلتفرمر دوبعدی پیش از انتشار قریب الوقوع آن در بسیاری از رسانه ها منتشر شده است و این بازی به سرعت مورد تحسین تقریباً جهانی منتقدان قرار گرفت.

در زمان نگارش، شگفتی برادران سوپر ماریو این بازی امتیاز 93 را در متاکریتیک (پس از 80 بررسی) کسب کرده است که آن را به یکی از بالاترین امتیازات بازی های سال تبدیل کرده است و به نظر می رسد اتفاق نظر این است که نینتندو بهترین بازی دو بعدی را ارائه کرده است. ماریو اولین پلتفرمر در چند دهه اخیر. در حال حاضر امتیاز 92 در OpenCritic دارد.

VGC در یک بررسی 5/5 گفت:شگفتی برادران سوپر ماریو ساخته شده با عشق، همیشه شگفت انگیز، و سرگرم کننده برای بازی به تنهایی یا با دوستان.اگر این آینده است ماریو اسکرول افقی به این صورت است: من نمی توانم صبر کنم تا ببینم در ادامه چه اتفاقی می افتد. به خصوص زمانی که بازی های آینده با این همه دل و جان کنار هم قرار می گیرند. ”

در همین حال، Eurogamer نیز به بازی امتیاز 5/5 داد و آن را “آبشار بی پایانی از ایده های بازی” نامید. ماریو به یک مکان فوق العاده عجیب ”

نینتندو لایف به بازی امتیاز 9/10 داد و گفت:شگفتی برادران سوپر ماریو به زبان ساده، در بهترین حالت دو بعدی است. ماریو بازی ها از آن زمان دنیای سوپر ماریو.این نرم‌ترین، واضح‌ترین و هوشمندترین در دو بعدی است. ماریو از سال 1991 وجود داشته است و یک ماجراجویی بی‌پایان اصلی و به یاد ماندنی را در گل‌های شگفت‌انگیز، نشان‌ها و جنبه‌های آنلاین خود ارائه می‌کند که ما را به خود جذب کرده است. این شبیه دوبعدی است، با همکاری محلی و سرگرمی آنلاین که به عنصر پخش اضافه می‌شود، و عملکرد تقریباً عالی در هر دو حالت docked و handheld. ماریو موجو برگشته و یکی از بهترین پلتفرمرهایی است که تا به حال بازی کرده ایم. ”

در همین حال، بررسی 9/10 GameSpot نیز به همین ترتیب پر از تمجید از بازی است. این را می گوید:شگفتی برادران سوپر ماریو این یک انتخاب جسورانه برای یک نام است. پرچمی در زمین می نشاند که چیزی غیر از هیبت دائمی را نشان می دهد و شادی شکست خودش است. اما پس از آن، با کمال تعجب، ماریو شگفت انگیز نتیجه یک کلاسیک مدرن است. جلوه‌های شگفت‌انگیز یک ویژگی برجسته است، و به دلایل خوبی، نقطه شروعی برای گنجینه خلاقیت است. اما چیزی که آن را تقویت می‌کند، انتخاب‌های هوشمندانه و متفکرانه پیرامون قدرت‌های جدید، نشان‌ها، چندنفره آنلاین و استعداد بصری است. ماریو Canon.جانشین برحق است دنیای سوپر ماریوو امیدواریم که به سنگ محک دو بعدی تبدیل شود ماریو از این به بعد “

IGN نیز به بازی امتیاز 9/10 داد و گفت:شگفتی برادران سوپر ماریو تنظیم یک استاندارد جدید برای دو بعدی ماریو پلتفرمر باید به شکل زیر باشد: رنگارنگ، سرزنده و سرگرم کننده است. همچنین به لطف جلوه‌های شگفت‌انگیز غیرقابل پیش‌بینی که سطوح را برای مدت کوتاهی به چیزی کاملاً متفاوت تبدیل می‌کند، مدام توانست مرا به روش‌های خلاقانه‌تری شگفت‌زده و خوشحال کند. مانند دسر در وسط غذای اصلی هر مرحله، آنها جذاب بودند و همیشه لبخندی بر لبان من می نشاند – همانطور که جانور مطلق فیل ماریو بود. در همه جنبه ها به جز چالش های سطح بالا، تعجب احساس می کند جانشین قرن 21 است دنیای سوپر ماریوو من مطمئن نیستم که بتوانم به شما تمجیدی بالاتر از آن بدهم. ”

شگفتی برادران سوپر ماریو این بازی در تاریخ 20 اکتبر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. نقد و بررسی خود ما از این بازی به زودی منتشر خواهد شد، پس منتظر آن نیز باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید