سازنده شگفت انگیز Super Mario Bros. “من نمی دانم سبک بازی بعدی چیست”


جدیدترین کار نینتندو ماریو عنوان، شگفتی برادران سوپر ماریو، اواخر این ماه منتشر خواهد شد. از آن زمان به‌عنوان اولین پلتفرمر با اسکرول جانبی این سری شناخته شد. Super Mario Bros. U شباهت هایی در سبک هنری وجود دارد، اما قطعاً یک پله بالاتر از سری Wii U است.

Game Informer با تهیه کننده تاکاشی تزوکا صحبت کرد که احساس می کند تیم “از جایی که قبلا بودیم” حرکت کرده است. برادران جدید سوپر ماریو «سریال وارد فاز جدیدی می‌شود» اما «نمی‌دانیم سبک بازی بعدی چه خواهد بود». مدیر هنری Masanobu Sato اضافه کرد: شگفتی برادران سوپر ماریو صحنه بزرگتری برای ماجراجویی برای ماریو و دوستانش تنظیم شده است. ”

پیش‌بینی در این مرحله دشوار است – بالاخره چه کسی فکر می‌کرد که نینتندو یک بازی اسکرول جانبی بسازد، به خصوص پس از آن؟ ادیسه سوپر ماریو?با این وجود، با توجه به شایعات منتشر شده در مورد نینتندو سوییچ، از جمله دو SKU و عرضه احتمالی آن در سپتامبر یا نوامبر سال آینده، دیدن جهش بزرگ بعدی در سبک هنری این سری باید جالب باشد.

شگفتی برادران سوپر ماریو این بازی در تاریخ 20 اکتبر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. تمام ویژگی هایی که باید قبل از خرید بدانید را بیاموزید. همچنین می توانید آخرین تریلر مروری را در اینجا تماشا کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید