Super Mario Bros. Wonder – کوین افغانی صداپیشگی ماریو و لوئیجی را بر عهده دارد


و شگفتی برادران سوپر ماریو بازیگر کوین افغانی که به زودی برای نینتندو سوییچ عرضه می شود، در توییتر فاش کرد که صداگذاری ماریو و لوئیجی را ارائه می کند.

من فوق‌العاده افتخار می‌کنم که صدای ماریو و لوئیجی هستم.» شگفتی برادران سوپر ماریو. از نینتندو تشکر می کنیم که ما را به پادشاهی گل دعوت کردید! آخرین حضور بزرگ بازی های ویدیویی افغانستان بود جنشین به عنوان NPC محدود رویداد “Arnold” ظاهر می شود. او در ماه آگوست به عنوان جانشین چارلز مارتینه معرفی شد که تقریباً 30 سال صداپیشگی این شخصیت را بر عهده داشت.ماریو سفیر. “

شگفتی برادران سوپر ماریو این بازی در تاریخ 20 اکتبر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. این فیلم ماریو و دوستانش از جمله پرنسس هلو، دیزی، لوئیجی و وزغ را دنبال می‌کند که در حال مبارزه با بوسر برای بازگرداندن نظم به پادشاهی گل‌ها هستند. اسکرول جانبی دوبعدی چندین قدرت جدید مانند فیل، مته و حباب و همچنین مکانیک های جدید مانند گل شگفت انگیز را ارائه می دهد که سطوح را به روشی سورئال تغییر می دهد.

آخرین آگهی تلویزیونی این عنوان را اینجا ببینید. در اینجا می‌توانید درباره ویژگی‌های چندنفره جدید مانند سایه‌های پخش زنده، هدایا و استندها اطلاعات بیشتری کسب کنید، که می‌توانند به شما کمک کنند تا به زندگی بازگردید. در ضمن برای اطلاعات بیشتر در مورد پلتفرمر با ما همراه باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید