«Super Mario Bros. Wonder» اکنون در نینتندو سوییچ در دسترس است


بدون شک بسیاری از مردم مشغول پرواز در اطراف منهتن هستند، مرد عنکبوتی مارول 2بازیکنان نینتندو سوییچ نیز اغلب آن را می خورند. شگفتی برادران سوپر ماریواین آخرین عنوان پیمایش افقی دو بعدی است. ماریو این سریال اکنون در سراسر جهان در دسترس است. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

داستان ماریو و دوستانش را دنبال می‌کند که به دستور شاهزاده فلوریان در یک ماجراجویی به پادشاهی گل‌ها می‌روند. متأسفانه Bowser از راه می رسد و با گل شگفت انگیز و قلعه شاهزاده ترکیب می شود و به موجودی تبدیل می شود که دود و هرج و مرج را پخش می کند. این به ماریو بستگی دارد که دانه‌های شگفت‌انگیز را جمع‌آوری کند و با جلوه‌های عجیب گل شگفت‌انگیز مقابله کند تا روز را نجات دهد.

دارای قدرت‌ها و نشان‌های جدید، شخصیت‌ها و منطقه‌های قابل بازی متعدد، تعاونی محلی ۴ نفره و چند نفره آنلاین شدید. شگفتی برادران سوپر ماریو کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. این عنوان با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه شد و در حال حاضر امتیاز متاکریتیک 93 را بر اساس 82 نقد دریافت کرده است که آن را به عنوان “باید بازی” تبدیل کرده است. منتظر اطلاعات بیشتر در مورد این عنوان در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید