گیم پلی Super Mario Bros. Wonder دوره های جدید، قدرت ها، دشمنان و موارد دیگر را معرفی می کند


جزئیات جدید نینتندو فاش شد شگفتی برادران سوپر ماریو پست اخیر از Direct که تنظیمات و مکانیک های مختلف را به شما نشان می دهد. داستان در پادشاهی گل ها می گذرد و Bowser گل شگفت انگیز را لمس می کند، با قلعه شاهزاده فلوریان ادغام می شود و با قدرت های جدید خود ویران می کند.

ماریو و دوستان باید او را متوقف کنند و در هفت منطقه از جمله Pipe Rock Plateau، Fluff Puff Peaks، Shining Falls و Petal Isles به ماجراجویی بپردازند. دوره های مختلفی برای کاوش در Overworld و مناطق باز وجود دارد و شما می توانید هر دوره ای را انتخاب کرده و به هر ترتیبی آن را تکمیل کنید. منوی دوره به شما امکان می دهد تا به سرعت به دوره های تکمیل شده قبلی بازگردید.

همانطور که سطوح را کاوش می کنید، گل های صحبت می کنند چیزها را زنده می کند، نکاتی را ارائه می دهد و حتی اگر کمک کنید سکه ها را به اشتراک بگذارید. علاوه بر ماریو، لوئیجی، هلو و دیزی، 2 وزغ و وزغ قابل بازی هستند. شما همچنین می توانید یوشی و نابیت را کنترل کنید که هیچ آسیبی نمی بینند (اگرچه اگر در گودال یا گدازه بیفتند می توانند بمیرند). یوشی همچنین می تواند به اطراف بپرد و چیزها را به سمت دشمنان تف کند.

دشمنان جدید عبارتند از Hoppy Cat که با پرش بازیکن می پرد. سرعت تف کردن گیاه پیرانا خربزه. کندارت هایی که به جلو پرواز می کنند و در محیط گیر می کنند. بیشتر. همچنین قدرت‌های جدیدی برای یکسان کردن شانس وجود دارد، مانند خرطوم فیل که می‌تواند به دشمنان ضربه بزند و بلوک‌ها را از بین ببرد. همچنین می‌تواند از روی شکاف‌ها عبور کند و آب را برای اهداف مختلف (مانند پاشیدن روی Talking Flowers) ذخیره کند.

حباب ها حباب ها را برای به دام انداختن و کشتن دشمنان (از جمله دشمنان مرده مانند Dryborn) مستقر می کنند. از آنجایی که به دیوارها نفوذ می کند، می توان از آن به عنوان داربست نیز استفاده کرد. دریل ها به شما این امکان را می دهند که با دشمنان سیخ دار یا سرسخت مقابله کنید، زمین (و سقف ها) را حفاری کنید و بلوک های خاصی را بشکنید. پاور آپ های اضافی حفظ می شوند، اما می توان به دلخواه تغییر داد.

شگفتی برادران سوپر ماریو این بازی در تاریخ 20 اکتبر برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. برای جزئیات، لطفا کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *