Sunset Overdrive – مایکروسافت مالک حقوق انتشار دو دنباله است


اکتشافات از اسناد فاش شده Insomniac و فروش فعلی ادامه دارد. مرد عنکبوتی مارول 2 بودجه آن به 315 میلیون دلار رسید. اما شاید تکان دهنده ترین واقعیت این باشد غروب بیش از حد، بازی انحصاری کنسول ایکس باکس وان محبوب این استودیو تنها 567 دلار سود داشت.

سونی Insomniac Games را در سال 2019 خریداری کرد، مالک IP بود و این علامت تجاری را در سال 2021 به ثبت رساند. با این حال، هیچ نسخه ریمستر یا نسخه PS4/PS5 وجود ندارد و خبری از ادامه آن نیست.می توان گفت که به لطف موفقیت است مرد عنکبوتی مارول یا معامله ای برای کار کردن. مردان ایکس عنوان.

با این حال، همانطور که @eXtas1stv در توییتر از اسناد داخلی استودیو (ترجمه شده توسط DeepL) دریافته است، مایکروسافت مالک حقوق انتشار دو دنباله است. غروب بیش از حد. اینها عبارتند از “DLC مرتبط، پورت ها، و بازی های مشتق شده (مانند تجربیات همراه موبایل، تجربیات مبتنی بر وب و تجربیات دستی).”

بنابراین، در حالی که سونی می‌تواند توسعه یک دنباله را سبز کند، از نظر تئوری توسط مایکروسافت منتشر می‌شود که با توجه به انحصار بودن، حتی پیچیده‌تر خواهد بود. مایکروسافت به طور رسمی این حقوق انتشار را به رسمیت نشناخته است و مشخص نیست که این حقوق تا چه زمانی به قوت خود باقی خواهند ماند. در هر صورت، به این زودی ها منتظر اعلام دنباله نباشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید