به نظر می رسد که Sunset Overdrive 2 در یک نقطه در حال توسعه بوده است


غروب بیش از حد ممکن است این بازی به موفقیت جهانی، جریان اصلی انتقادی و تجاری که توسعه دهنده Insomniac Games با این بازی از آن برخوردار بود، دست نیافته باشد. مرد عنکبوتی با وجود نامعلومی نسبی بازی، این بازی دارای طرفداران اختصاصی خود است و مردم نزدیک به یک دهه است که منتظر دنباله آن هستند. و همانطور که مشخص است، یک دنباله در واقع در اینسومنیاک در حال توسعه بود.

این بر اساس اسناد داخلی است که گفته می شود پس از اینکه استودیو اخیراً توسط یک باج افزار هک شده بود، لو رفت. یک سند خاص از سال 2016 که توسط یک کاربر Reddit به اشتراک گذاشته شده است نشان می دهد که: غروب بیش از حد 2 از اکتبر 2015 در استودیو در حال توسعه بوده است و برنامه قرار بود در اکتبر 2015 پیش تولید آغاز شود. غروب بیش از حد 3 ما توسعه قسمت دوم را تا اکتبر 2016 ادامه خواهیم داد.

شاید آن طرح ها باشد مرد عنکبوتی مارول، که همچنین در همین زمان توسعه داده می شد. با این حال در هیچ جای این اسلاید فاش شده به بازی های ابرقهرمانی اشاره ای نشده است.

نقض اطلاعات Insomniac همچنین نشان داد: غروب بیش از حد تنها 1.9 میلیون نسخه فروخت و خود استودیو تنها 567 دلار از این عنوان سود کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، درک اینکه چرا دنباله‌ها لزوماً در فهرست اولویت‌ها قرار نداشتند، سخت نیست. جالب توجه است، به نظر می رسد که مایکروسافت همچنان حقوق انتشار دو دنباله احتمالی بعدی را دارد.

از سوی دیگر، مرد عنکبوتی این سریال موفقیت فوق العاده ای داشت. نشت نشان داد که Marvel's Spider-Man: Miles Morales ما بیش از 10.2 میلیون دستگاه فروخته ایم، مرد عنکبوتی مارول 2 این محصول تنها در سه هفته 6.1 میلیون دستگاه فروخت. در اوایل سال جاری، رسما تایید شد که: مرد عنکبوتی مجموع فروش مجموعه از 33 میلیون نسخه فراتر رفته است.

طبق اطلاعات فاش شده، Insomniac در حال حاضر روی موارد زیر کار می کند: زهر مارول و مرد عنکبوتی مارول 3، با مارول ولوریناین اولین قسط خواهد بود. مردان ایکس سلسله.همچنین به آثار جدید اشاره شده است. جغجغه و میل لنگ نه فقط بازی ها، بلکه IP های جدیدی که در سال 2030 و بعد از آن عرضه می شوند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید