گروه سومو 15 درصد از کارمندان خود را اخراج می کند


شرکت Sumo Group مستقر در بریتانیا اعلام کرده است که 15 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند. این شرکت بیش از 1400 کارمند دارد و بیش از 200 نفر تحت تأثیر این اخراج قرار خواهند گرفت.

این شرکت گفت که تصمیم برای کاهش مشاغل “برای مدیریت بهتر چالش های مورد انتظار در ماه های آینده” است. این فرآیند بر کارمندان در کانادا، بریتانیا، لهستان، جمهوری چک و هند تأثیر خواهد گذاشت.

در اطلاعیه Sumo Group آمده است: «سومو توانسته است با بسیاری از چالش‌هایی که اخیراً با آن مواجه شده است، کنار بیاید، و ما با آن تفاوتی نداریم.»

“تصمیمات دشواری که ما برای کاهش هزینه ها در سراسر تجارت خود به طرق مختلف گرفته ایم، نتیجه مستقیم این چالش ها است و متأسفانه، شامل کاهش تعداد کارمندانی است که کسب و کار ما قادر به پشتیبانی آن است.”

گروه سومو یکی از اعضای Sumo Digital ( Sackboy: The Great Adventure، Crackdown 3، Team Sonic Racing، ) و Secret Mode، یک برچسب انتشاراتی مستقل که قصد دارد آثار ترسناک را منتشر کند. پرتگاه را بیدار کنتوسط The Chinese Room، یک استودیوی متعلق به Sumo Digital ساخته شده است.

گروه سومو به لیست شرکت هایی می پیوندد که در سال 2024 مجبور به اخراج می شوند و تعداد کل مشاغل در صنعت بازی را به بیش از 10000 کاهش می دهد. این شامل شرکت هایی مانند پلی استیشن، مایکروسافت، الکترونیک آرتز، Take-Two Interactive، Ubisoft، Sega و Riot Games می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید