Summer Game Fest 2023 2 ساعت طول می کشد و 3-4 اطلاعیه “بسیار بزرگ” برنامه ریزی شده است.


این فصل تابستان با رویدادها و اعلان‌های مهم بازی در PlayStation Showcase در چند روز آینده آغاز می‌شود و به دنبال آن رویدادهایی مانند Xbox Games Showcase، Ubisoft Forward و موارد دیگر در چند روز آینده برگزار می‌شود. البته Summer Game Fest نیز قرار است در 8 ژوئن با یک برنامه زنده دیگر بازگردد و به نظر می رسد که یک برنامه بزرگ خواهد بود.

در اوایل این ماه، لیست کامل شرکای رویداد امسال با بیش از 40 شریک از جمله پلی استیشن، ایکس باکس، EA، اکتیویژن، یوبی سافت، CD Projekt RED و غیره فاش شد. اما آیا می‌توان انتظار داشت که رویداد امسال یک اعلامیه داشته باشد که مانند ما خبرساز شود؟The Last of Us قسمت 1سال گذشته وحلقه بزرگسال قبل از آن؟

به اندازه کافی جالب توجه است که به گفته جف کیلی تهیه کننده و مجری برنامه، ممکن است بیش از یکی از آنها وجود داشته باشد. در مصاحبه اخیر در وب‌سایت Epic Games، وقتی از کیلی پرسیده شد که آیا اعلامیه‌های مشابهی در Summer Game Fest وجود خواهد داشت یا خیر، گفت که نمایش امسال سه «چیز بسیار بزرگ برای این مخاطبان» خواهد داشت یا من گفتم چهار مورد خواهد بود.

در همین حال، Keighley همچنین تایید کرد که Summer Game Fest 2023 حدود دو ساعت ادامه خواهد داشت. این تقریباً به اندازه ویترین سال گذشته است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید