لیست کامل جایزه Suicide Squad: Kill the Justice League لو رفت – شایعه


Suicide Squad: Kill the Justice League ظرف چند روز آینده یا حتی زودتر در مورد نسخه دسترسی زودهنگام که شما به آن نگاه می کنید، منتشر خواهد شد، زیرا لیست کامل تروفی ها مدت کوتاهی پس از انتشار بازی به بیرون درز پیدا کرد که توسط یکی از کاربران در Reddit منتشر شد.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، بسیاری از تروفی ها به داستان اصلی گره خورده اند. با این حال، برای جلوگیری از اسپویلرها، آنها را در اینجا ذکر نمی کنم (اگرچه، متأسفانه، مدتی است که اسپویلرهای بازی منتشر شده است).

به علاوه، بر اساس فهرست تروفی های خود، باید تعداد زیادی فعالیت جانبی را برای تعقیب پلاتین انجام دهید. این شامل تکمیل ماموریت‌های حمله، تکمیل ماموریت‌های تیم پشتیبانی، کسب ستاره در چالش‌های Riddler AR، حل Riddler Riddles، جمع‌آوری غنائم Riddler (بله، ما برگشتیم)، رسیدن به حداکثر سطح برای شخصیت‌های مختلف، و موارد دیگر است. شامل تجهیز و تکمیل پشتیبانی مجموعه دنده بدنام قراردادهای تیم و غیره لیست کامل تروفی ها را می توانید در Reddit در لینک بالا پیدا کنید.

Suicide Squad: Kill the Justice League در 2 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می‌شود و دسترسی اولیه آن در 30 ژانویه تنظیم شده است. تا زمانی که بازی منتشر نشود، انتظار نقدهای زیادی را نداشته باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید