شهر Suicide Squad: Kill the Justice League دو برابر گاتهام Arkham Knight’s است – شایعه


استودیوی Rocksteady همچنان ساکت است Suicide Squad: Kill the Justice League از آنجایی که در اوایل سال جاری به تعویق افتاد. درز اخیر از یک Redditor (تأیید شده توسط MOD) ادعا می کند که جزئیات جدیدی در مورد نسخه Deluxe و Day One Edition به همراه یک سال پشتیبانی پس از عرضه منتشر شده است. گفته می‌شود که آن‌ها یک تریلر جدید «نه نهایی» را در نمایشگاه تجاری اخیر دیده‌اند و گفته شد که بازی دارای آب‌وهوای بلادرنگ و چرخه روز/شب خواهد بود.

هر دوی این ها در تریلر توضیح داده شده و هیچ نمونه ای نشان داده نشده است. اطلاعات دیگر شامل این است که متروپلیس دو برابر شهر گاتهام است. بتمن: شوالیه آرکام. بازی Co-op امکان پذیر است، اما بازی انفرادی و جابجایی بین هر چهار شخصیت مجدداً تأیید شده است. جالب اینجاست که طبق گزارش‌ها تاکید بر این است که بازیکنان همانطور که می‌خواهند بازی کنند.

هر شخصیت روش خاص خود را برای حرکت و مبارزه دارد، اما به نظر می رسد Deadshot تماماً در مورد جنگ با اسلحه است، در حالی که به نظر می رسد شخصیت های دیگر بیشتر بر روی مبارزات غوغا تمرکز می کنند (این یک به روز رسانی از یک رونمایی قبلی است). (مشروط به تغییر). باید دید که طبق شایعات، شرط همیشه آنلاین حذف شده است یا دوباره تنظیم شده است.

Suicide Squad: Kill the Justice League در 2 فوریه 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید