Suicide Squad: Kill the Justice League's Burn Affliction، تابلوهای امتیازات جدید در دسترس است


استودیو Rocksteady در حال آماده سازی اولین nerf برای SSuicide Squad: Kill the Justice League، برای Diablo Blaze Affliction. ثابت شده است که Burn Status به دلیل وجود اشکالی که امکان مقیاس بندی گسترده را فراهم می کند، در بین بازیکنان بسیار محبوب است، به خصوص هنگام پخش محتوای چالش برانگیز در سطوح تسلط بالا. این با فانتزی قدرتمندی که تیم تصور می کرد مطابقت دارد، اما همانطور که در جدول امتیازات دیده می شود، تا حد زیادی بهترین ساخت پایانی بازی است.

در Discord بازی (از طریق GamesRadar)، کارگردان بازی Axel Lidby گفت: ما از شما می خواهیم که به طور مداوم متاهای جدید را کشف کنید، متاهای بهتری را بیابید و از آنها جدا شوید. شکی نیست که بیلدهای Burn واقعا قدرتمند و سرگرم کننده هستند و این همان چیزی است که باید باشد. – ما هرگز قصد نداشتیم که این تنها ساخت پایانی قابل اجرا از زمان عرضه باشد. ” از این رو nerfs آینده.

تابلوی امتیازات جدید نیز منتشر خواهد شد. “این تغییر آنقدر برای تابلوی امتیازات و پیشرفت مستمر آن اساسی خواهد بود که ما متعهد به ایجاد تابلوهای امتیازات جدید برای همه هستیم و به پشتیبانی از ساخت‌های مختلف در بازی ادامه خواهیم داد. می‌توانید به کاوش ادامه دهید.” کسانی که فکر می‌کنند دستاوردهایشان ممکن است ناپدید شدن زیاد نگران نباش

“این تابلوی امتیازات جدید در Finite Crisis برای همه بازیکنان فعال خواهد بود. در منوی تابلوی امتیازات، می‌توانید به ورودی‌های قبلی بازگردید و آنها را با شکوه و شکوه برای همه ببینید.”

مدیر انجمن، داروک براون، در توییتر گفت که تیم امیدوار است “به زودی” اصلاحات نوشتاری را منتشر کند و گفت که “بعضی از ساخت‌های کشف‌نشده در استودیو وجود دارد.” با ما همراه باشید تا ببینیم چگونه این متا می تواند متا را متزلزل کند، به خصوص با شروع فصل اول از ماه آینده و ورود جوکر به گروه.

Suicide Squad: Kill the Justice League موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. نقشه راه پس از انتشار ما را برای محتوای دیگر در ماه آینده بررسی کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید