Suicide Squad: Kill the Justice League Battle Pass پس از پایان فصل منقضی نمی شود


Suicide Squad: Kill the Justice League این بازی در حال حاضر به دلیل اینکه یک بازی خدماتی زنده است، مورد انتقاد قرار گرفته است، اما استودیو Rocksteady توسعه دهنده قول های زیادی در مورد پشتیبانی ثابت پس از انتشار تا ماه ها پس از انتشار بازی داده است. البته، مانند هر بازی سرویس زنده، هر فصل از محتوا یک پاس نبرد جدید نیز خواهد داشت. Suicide Squad: Kill the Justice Leagueو در یک پرسش و پاسخ اخیر در کانال رسمی دیسکورد بازی (از طریق MP1st)، داریوش صادقیان، مدیر استودیو، اخیراً جزئیات جدیدی در مورد انتظارات ما از این بازی در آن بخش فاش کرد.

اول از همه صادقیان تایید کرد که درگیری تمام شده است. Suicide Squad: Kill the Justice League همانطور که در مورد اکثر پاس های نبرد وجود دارد، آنها فقط به جوایز زیبایی محدود می شوند. Battle Pass فصل 1 دارای 75 طبقه، با جوایزی مانند بنرها، نمونه‌ها، لباس‌ها، و شکلک‌ها، و همچنین ارز ممتاز «انتخابی» است که بازیکنان می‌توانند در فروشگاه درون‌بازی یا «برای پاس‌های نبرد آینده» خرج کنند. “ته”.

“Battle Pass In” Suicide Squad: Kill the Justice League صادقیان نوشت: «فقط لوازم آرایشی، با دو آهنگ پریمیوم و رایگان، و یک پاس جدید مبارزه ای که هر فصل منتشر می شود. اولین Battle Pass با شروع فصل 1، چند هفته پس از انتشار اولیه بازی منتشر خواهد شد.

«Season 1 Battle Pass دارای 75 طبقه است، از جمله لباس‌ها، شکلک‌ها، بنرها، نمونه‌ها و مقداری ارز ممتاز. همچنین می‌توانید از آنها برای خرید Battle Pass استفاده کنید.»

صادقیان همچنین گفت: هاله بی نهایت انجام داد Suicide Squad: Kill the Justice League Battle Pass پس از پایان فصل منقضی نمی شود. به عبارت ساده، پس از پایان فصل، شما همچنان آزاد هستید تا از طریق Battle Pass پیشرفت کنید و قفل پاداش ها را باز کنید.

او گفت: «ما همچنین خوشحالیم که اعلام کنیم بعد از پایان فصل می‌توانید برگردید و Battle Pass قدیمی را بازی کنید. ما معتقدیم که تیم ما برخی از زیباترین لوازم آرایشی را که تا به حال ساخته شده است ساخته است و ما می خواهیم بازیکنان بتوانند بدون ترس از دست دادن چیزی از آنها لذت ببرند.”

صادقیان همچنین تاکید کرد که هر فصل جدید از بازی، شخصیت‌های جدید، مکان‌های Elseworlds، سلاح‌ها، ماموریت‌ها و موارد دیگر را به صورت رایگان به ارمغان می‌آورد، حتی اگر برای نبرد پاس ممتاز پولی پرداخت نکرده باشید.

او می‌گوید: «هر فصل شخصیت‌های قابل بازی جدید، جهان‌های دیگر برای کاوش، تجهیزات جدید، مأموریت‌های جدید برای بازی و موارد دیگر، همه به صورت رایگان را به ارمغان می‌آورد. “The Premium Battle Pass یک گزینه برای کسانی است که می‌خواهند در حین تمرین مغزشان جذاب‌تر به نظر برسند. همچنین توجه داشته باشید که تمام موارد قابل خرید کاملاً اختیاری هستند و به هیچ وجه روی گیم‌پلی تأثیر نمی‌گذارند.”

فصل 1 که قرار است در ماه مارس آغاز شود، جوکر را به عنوان یک شخصیت قابل بازی، و همچنین Arkham Asylum و Gotham City را به عنوان مکان های Elseworlds اضافه می کند. در همین حال، بازی با فصل صفر با موضوع Bane شروع می شود.

Suicide Squad: Kill the Justice League این بازی در تاریخ 2 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد و دسترسی اولیه آن در 30 ژانویه برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید