جیمز گان، رئیس DCU می گوید: «جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش» آخرین بازی Arkhamverse نخواهد بود.


و Suicide Squad: Kill the Justice League بازیکنان برمی گردند بتمن: آرکام کیهان 5 سال پس از حوادث شوالیه آرخام، اما آیا زمانی که یک تیرانداز غارتگر جهان باز منتشر شود، پایان جهان خواهد بود؟

به گفته کارگردان جیمز گان، مدیر عامل و رئیس مشترک DC Universe، بعید است. Arkhamverse به سوال یکی از طرفداران در تاپیک پاسخ داد: “آیا وقتی تمام شود تمام می شود؟” جوخه انتحاریگان گفت. من شخصا نمی توانم برای مسابقه صبر کنم و منتظر بازی های بیشتری هستم. من یک طرفدار هستم! “

دوباره از یکی دیگر از هواداران پرسیدم. جوخه انتحاری این مسابقه فینال خواهد بود آرخام گان به این سریال پاسخ داد و گفت: “این آخرین سریال برنامه ریزی نشده است!” از آن زمان این پست حذف شده است، اما شما می توانید تصویر زیر را با حسن نیت از @dcuworld در توییتر مشاهده کنید.

سال گذشته، زمانی که گان به عنوان مدیرعامل و رئیس مشترک DCU معرفی شد، برنامه‌هایی را برای بازی‌های ویدیویی آینده که با دنیای فیلم‌ها ارتباط برقرار می‌کنند، فاش کرد. با این حال، در حال حاضر، مشخص نیست که دو بازی آینده DC منتشر شوند. جوخه انتحاری و زن شگفت انگیز – تایید شده که بخشی از DCU است.

Suicide Squad: Kill the Justice League در 2 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه می شود.

ارسال شده توسط @jamesgunn
مشاهده در موضوع

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید