Suicide Squad: Kill the Justice League دیگر به روز رسانی هفتگی توسعه دهندگان را دریافت نخواهد کرد


اگر متوجه نشدید، جوخه انتحار: لیگ عدالت فصل جوکر اپیزود دومش با نام «دوگانگی» حدود 11 روز پیش پخش شد. با شروع کامل فصل 1، Rocksteady از به‌روزرسانی‌های هفتگی توسعه‌دهندگان (پست‌های وبلاگی که در مورد مسائل جاری و تغییرات آتی بحث می‌کنند) به «انتشار زمانی که اخبار مهمی درباره محتوای آینده وجود دارد» حرکت می‌کند.

توسعه دهنده امیدوار است که این به روز رسانی “انتشار یک به روز رسانی جدید را به یک رویداد هیجان انگیز تبدیل کند و به شما این امکان را می دهد تا از همه چیز در بازی به روز بمانید.” برخی از مردم فکر می‌کنند که این منطقی است، مانند اینکه چرا وقتی هیچ به‌روزرسانی یا خبر مهمی وجود ندارد، به‌روزرسانی‌های توسعه‌دهنده ارائه می‌شود، اما برخی دیگر فکر می‌کنند این اولین قدم برای رد پشتیبانی است.

تعداد بازیکنان همزمان Steam در 24 ساعت گذشته به 519 نفر رسید (طبق گزارش SteamDB). آخرین باری که بیش از 1000 نفر داشتیم، زمانی بود که Season of the Joker منتشر شد. پس از آن به سرعت کاهش یافت، زیرا طرفداران از کمبود محتوا، مأموریت های تکراری (که به عنوان “قلعه های مستحکم” نیز شناخته می شوند) و حجم زیادی از کار برای باز کردن قفل جوکر (همچنین با پول واقعی در دسترس است) شکایت داشتند. می توانید نظرات ما را در اینجا بخوانید.

برای Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است. جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید به گفته برادران وارنر دیسکاوری، این فیلم در حد انتظارات ظاهر نشد. شرکت مادر بعداً به تأثیر 200 میلیون دلاری بر درآمد اذعان کرد. شایعات حاکی از آن است که فصل پنجم می تواند فصل پایانی باشد، اما اینکه آیا تیرانداز غارتگر به آن نقطه خواهد رسید یا خیر، تردید وجود دارد. مثل همیشه منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید