Suicide Squad: Kill the Justice League همه محتوا را در نقشه راه برنامه ریزی شده فعلی خود دریافت می کند


ناشر Warner Bros. Games جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید محتوایی که بخشی از نقشه راه اعلام شده بازی بود همچنان در دسترس خواهد بود. با این حال، این شرکت برنامه‌های خود را برای بازی پس از تکمیل نقشه راه یا اینکه آیا بازی همچنان به ارائه محتوا و به‌روزرسانی‌های جدید ادامه می‌دهد، فاش نکرده است.

همانطور که توسط IGN گزارش شده است، WB Games تایید کرده است که شوتر روتر به برنامه‌های پس از راه‌اندازی خود ادامه خواهد داد، اما زمانی که از یکی از سخنگویان درباره برنامه‌های آن پس از آن سؤال شد، گفت: «ما در مورد چیزی که اعلام نشده است صحبت نمی‌کنیم. هنوز.» او پاسخ داد.

این بیانیه با شایعات آوریل مبنی بر اینکه فصل 5 بازی ممکن است آخرین فصل باشد، مطابقت دارد. طبق برنامه فعلی، فصل 4 ممکن است در ژانویه 2025 شروع شود و فصل 5 برای آوریل 2025 برنامه ریزی شده است.

جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید این بازی در ماه فوریه منتشر شد، اما تعداد بازیکنان از آن زمان به بعد راکد مانده است و حتی فصل اول بازی نیز نتوانسته بازیکنان بیشتری را به بازی جذب کند. این بازی در حال حاضر برای PC، PS5 و Xbox Series X/S در دسترس است. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید