تریلر Suicide Squad: Kill the Justice League لباس ها و سلاح های لوکس را به نمایش می گذارد


سنگ ثابت Suicide Squad: Kill the Justice League در 2 فوریه برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. با این حال، اگر نسخه لوکس را با قیمت 99.99 دلار خریداری کنید، می توانید از 30 ژانویه شروع کنید. امتیازات دیگری نیز وجود دارد، از جمله لباس‌ها و سلاح‌های جایزه. تریلر زیر را تماشا کنید تا آن را در عمل ببینید.

نسخه Deluxe شامل لباس‌های کلاسیک Squad (در اینجا مشاهده می‌کنید) و لباس‌های Justice League، از جمله هارلی کوئین در نقش Wonder Woman، Deadshot در نقش Red Hood، King Shark در نقش سوپرمن، و Captain Boomerang در نقش The Flash ظاهر می‌شوند. شما همچنین سه سلاح بدنام Black Mask را دریافت می کنید که با سایر تجهیزات شرور مانند مجموعه Bane's Rage هم افزایی دارند.

همچنین Squad Golds Weapon Dolls، No Shade Color Swatches و Premium Battle Pass Tokens (که ممکن است در فصل مورد نظر شما قفل لایه های برتر را باز کنند) برای اتصال به زرادخانه شما وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر، Suicide Squad: Kill the Justice League، به ویژه برای برنامه های پس از راه اندازی. فصل 1 در ماه مارس منتشر خواهد شد و جوکر به عنوان یک شخصیت قابل بازی جدید اضافه خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید