کاپیتان بومرنگ در تریلر فیلم Suicide Squad: Kill the Justice League ظاهر می شود.


ادامه روند تریلر شخصیت ها Suicide Squad: Kill the Justice LeagueRocksteady نسخه جدیدی از Captain Boomerang را دارد. همانطور که از نامش پیداست، او به سمت دشمنانش بومرنگ پرتاب می کند، اما به لطف نفوذش به تالار عدالت، می تواند از Speed ​​Force Gauntlet برای پرواز در اطراف استفاده کند. آن را در زیر بررسی کنید.

هارلی کویین و کینگ شارک ویژگی‌های رستگاری خود را دارند، اما کاپیتان بومرنگ کاملاً آنجا نیست. حتی آماندا والر هم می‌خواهد یک ماده منفجره را در سرش منفجر کند و کارش را تمام کند. با این وجود، سرعت و غیرقابل پیش بینی بودن او را به نیرویی تبدیل می کند که باید با او حساب کرد.

Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ 2 فوریه 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه خواهد شد و آزمایش آلفای بسته از 30 نوامبر تا 4 دسامبر برنامه ریزی شده است. نسخه استاندارد با قیمت 69.99 دلار به فروش می رسد، در حالی که نسخه Deluxe 99.99 دلار قیمت دارد و شامل برخی از لوازم آرایشی و 72 ساعت دسترسی اولیه است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد عنوان، به اینجا بروید. یا مکانیک های رزمی مختلف مانند Counter Shot، Suicide Strike و موارد دیگر را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید