مسئله سرور Suicide Squad: Kill the Justice League برای Rocksteady “اولویت اصلی” است


راک استدی Suicide Squad: Kill the Justice League هفته گذشته یک پچ دریافت کردیم که آسیب سوختگی و نحوه اعمال آن در بازی آخر را نشان می داد. با این حال، مشکلات سرور و ورود به سیستم حتی پس از چندین هفته ادامه دارد. اکسل لیدبی، کارگردان بازی، در یک به‌روزرسانی هفتگی توسعه‌دهنده فاش کرد که وصله بعدی همان مشکلات را برطرف می‌کند، اما “ممکن است نتوانیم همه مشکلات را فوراً برطرف کنیم.” “نه.”

ما می‌خواهیم به همه اطمینان دهیم، این یک اولویت برای ما است. ما ناامیدی شما را می‌شنویم و احساس می‌کنیم، اما این برای بازیکنانی که تحت تأثیر قرار می‌گیرند غیرقابل قبول است و ما موافق هستیم که خیر. ما نیاز به بهبود داریم و سخت تلاش می‌کنیم تا این مسائل را حل کنیم. ، این یک مشکل واحد نیست و راه حل آسانی نیست.

تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که از شما بخواهیم صبور باشید و به ارائه اطلاعات بیشتر از طریق پشتیبانی مشتری برای کمک به حل مشکل ادامه دهید.

در مورد اینکه چرا تیم در وهله اول وصله تنظیم تعادل را منتشر کرد، لیدبی توضیح داد که چنین تغییراتی «توسط تیم طراحی با پشتیبانی اندک یا بدون کد انجام شده است». مشکلات سرور و ورود “متاسفانه چیزی نیست که یک طراح بتواند آن را برطرف کند.” در حالی که ممکن است در مورد اولویت ها تردید وجود داشته باشد، وی تاکید کرد: “ما تیم های مختلفی داریم که به طور موازی روی مسائل مختلف کار می کنند. مطمئن باشید که تیم های مهندسی و کد شبکه ما متعهد و متعهد به حل مشکلات شبکه شما هستند.”

Suicide Squad: Kill the Justice League موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید. Rocksteady در حال کار بر روی محتوای یک سال پس از انتشار است و فصل اول از ماه مارس شروع می شود و Joker را به عنوان یک شخصیت قابل بازی اضافه می کند. رئیس‌های جدید، قلعه‌ها و محتوای داستانی نیز در آینده اضافه خواهند شد. نقشه راه را اینجا ببینید و برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید