Suicide Squad: Kill the Justice League اولین بازی ناامیدکننده ای را در Steam انجام می دهد و بیش از 13000 بازیکن در اوج خود هستند.


پسندیدن Suicide Squad: Kill the Justice League این بازی از زمانی که چندین سال پیش معرفی شد با شک و تردید مواجه شد و این شک و تردید تنها در آستانه انتشار بازی تشدید شد. جای تعجب نیست که این موضوع نه تنها در استقبال ضعیف منتقدان (امتیاز متاکریتیک آن در زمان نگارش 62 است)، بلکه در تعداد بازیکنانی که جذب می کند (یا نمی کند) منعکس می شود.

حداقل در Steam، استودیوی Rocksteady و بازی‌های WB بازی روتر باز نتوانستند مخاطبان قابل توجهی را به خود اختصاص دهند. طبق گفته های SteamDB، این بازی زمانی که در 2 فوریه در سطح جهانی منتشر شد، تنها 13459 بازیکن همزمان در Steam داشت.

در مقایسه با اعداد چشمگیر مانند سایر نسخه های اصلی اخیر، Like a Dragon: Infinite Wealth، Granblue Fantasy: Relink، Tekken 8، و بارگذاری مجدد persona 3 همه اینها احتمالاً محصولات بسیار جذاب‌تری نسبت به بازی‌های AAA مبتنی بر ویژگی‌های DC توسط سازندگان بازی هستند. بتمن: آرکام سری – شروع بسیار سخت برای تیراندازی سرویس زنده.

مقایسه دقیق تر، مقایسه Crystal Dynamics است. انتقام جویان مارولیکی دیگر از بازی‌های ابرقهرمانی، به دلیل هدر دادن مجوزی که پتانسیل بسیار زیادی برای یک بازی خدماتی زنده و پرطرفدار داشت، به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفت. با این حال، تعداد بازیکنان همزمان به بالاترین حد خود یعنی 31165 رسیده است. مارول “انتقام جویان” اوج بسیار بیشتر از دو برابر است جوخه انتحاری– حداقل تا الان.

در همین حال، جوخه انتحاری همچنین به نظر می‌رسد که وضعیت بسیار بدتری نسبت به بازی ابرقهرمانی جهان باز Co-op خود WB Games دارد. شوالیه های گاتهامدر سال 2022 با استقبال گرم منتقدان عرضه شد، اما به رکورد 24138 بازیکن همزمان رسید.

در بررسی ما: Suicide Squad: Kill the Justice Leagueمن بهش نمره 5/10 دادم.Suicide Squad: Kill the Justice League اگرچه این بدترین عنوانی نیست که تا به حال ساخته شده است، اما به سختی می توان متوسط ​​بودن آن را انکار کرد، به خصوص از سوی یک توسعه دهنده با کالیبر بیشتر. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

Suicide Squad: Kill the Justice League برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است. فصل اول محتوای پس از عرضه در ماه مارس آغاز شد و جوکر را به عنوان یک شخصیت قابل بازی اضافه کرد و انتظار می‌رود در فصل‌های آینده باس‌های جدید، شخصیت‌های قابل بازی، مکان‌ها و موارد دیگر اضافه شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید