فصل دوم «جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش» به 25 جولای موکول شد.


جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید از زمان انتشارش رو به زوال بود، نقدهای ضعیفی از منتقدان دریافت کرد، یک شکست تجاری بود، و پشتیبانی پس از انتشارش کاملاً ناامیدکننده بود. متأسفانه، کمی بیشتر ضربه خوردیم (اگرچه شاید خیلی بزرگ نباشد).

توسعه دهنده، Rocksteady Studios، به تازگی جوخه انتحاری فصل دوم محتوای پس از عرضه در 11 ژوئیه عرضه می شود و شخصیت قابل بازی جدیدی به نام خانم فریز را معرفی می کند که نوعی از دنیای نمادین Elseworlds است. بتمن شرور آقای فریز.

اما برای چند هفته به تعویق افتاد. Rocksteady در یک پیام کوتاه در توییتر اعلام کرد که فصل دوم بازی غارتگر shooter جهان باز در تاریخ 25 جولای منتشر خواهد شد. دلیل این تعویق فاش نشد.

«به‌روزرسانی: Task Force X زمان انتشار را برای فصل آینده تنظیم می‌کند. جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید سازنده نوشت: “فصل 2 در 25 جولای راه اندازی می شود. از شکیبایی شما متشکریم.”

با توجه به اینکه بازی در حال حاضر نیاز مبرمی به محتوای جدید دارد، حتی اگر فقط یک تاخیر کوچک باشد، و حتی اگر فصل 2 به احتمال زیاد راه حلی برای مشکلات بازی نباشد، امیدواریم فصل جدیدی از محتوا ارائه شود. تاخیر ممکن است بهترین ایده نباشد.

جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید