Suicide Squad: Kill the Justice League – فصل 2 از 11 جولای شروع می شود، همچنین Mrs. Freeze اضافه می کند


فصل بعدی استودیو Rocksteady جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید از 11 جولای شروع می شود. همانطور که در یک خط صوتی در ماه فوریه فاش شد، Freeze شخصیت قابل بازی بعدی است، اما ویکتور فریز نیست که ما می‌شناسیم. خانم فریز همیشه چهره ای رنگ پریده زمستانی دارد و به نظر می رسد از نقشه دیگری از دنیای دیگر باشد. مشخص نیست که آیا این نورا فریز است یا فقط یک ویکتور دیگر.

در قسمت 3: Frozen Hearts، خانم فریز با یک بسته سلاح سرد، مجموعه جدید Infamy و تجهیزات Infamy (از جمله لوت بر اساس Killer Frost و Firefly) همراه است. نقشه جدید Elsworld Mayhem در اینجا آمده است و بازیکنان با سوپرمن و فلش برینیاک مبارزه خواهند کرد. این می تواند یک مبارزه دو رئیس باشد، زیرا هر دو قبلا ظاهر شده اند. حتی اگر نبردی نباشد که از قدرت هر دو قهرمان استفاده کند.

اپیزود 4: زمستان که در اواسط فصل منتشر شد، مجموعه‌های Infamous و تجهیزات Infamous بیشتری بر اساس Captain Cold، Icicle و Trickster اضافه می‌کند. همچنین یک Incursion جدید و یک باس فایت بین Green Lantern و Superman Brainiac وجود دارد. بتمن: ارخم طرفداران (آنهایی که به هر حال باقی می مانند) می توانند بر اساس ظاهر هارلی کوین پوست جدیدی دریافت کنند. شوالیه آرخام.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فصل 2 با ما همراه باشید. جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است. بررسی اینجا را بررسی کنید. همچنین می توانید نظرات من در مورد فصل اول ناامید کننده را در اینجا بخوانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید