Suicide Squad: Defeat the Justice League Season 1 New Stronghold Mission نیز بازیافت خواهد شد


Suicide Squad: Kill the Justice League فصل اول، جوکر، در 29 مارس پخش شد و بلافاصله بازخورد منفی از طرفداران دریافت کرد. برخی از انتقادات عبارتند از فقدان محتوای داستانی جدید، مشکل در باز کردن قفل جوکر (با گزینه پرداخت 10 دلار برای دسترسی فوری)، و فقدان محتوای داستانی جدید با Brainiac بر اساس Green Lantern. این شامل باس‌ها و موارد دیگر می‌شود. حتی Incursion های جدید نیز غیر استاندارد هستند.

بر اساس نقشه راه، بازیکنان امیدوار بودند که به‌روزرسانی میان‌فصل، اپیزود 2: دوگانه، محتوای جدیدی مانند Stronghold فوق‌الذکر به ارمغان بیاورد. با این حال، طبق گفته Rocksteady در Discord رسمی بازی (از طریق Reddit)، ماموریت جدید سنگر در حال حاضر در بازی است.

در مورد اینکه کدام ماموریت ها در این دسته قرار می گیرند، توسعه دهنده می گوید: “یک ماموریت زمین ساز و مزرعه حشرات با موضوع جوکر در سراسر متروپلیس که به تدریج بخش هایی از Joker's Elseworlds را وارد شهر می کند. من متوجه شدم.” البته جدای از جنبه های بصری، تفاوت اساسی بین این ماموریت ها از نظر گیم پلی وجود ندارد که مورد استقبال طرفداران نیز قرار نگرفت.

Suicide Squad: Kill the Justice League موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC. بررسی ما از بازی پایه را در اینجا بررسی کنید و منتظر به‌روزرسانی‌های بیشتر در این فصل باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید