Suicide Squad: Kill the Justice League – Season 1: Episode 2 Reworks Infamy Set Hierarchy


یاد آوردن Suicide Squad: Kill the Justice Leagueشوتر روتر سرویس زنده Rocksteady خیلی خوب کار نمی کند، تنها با 193 بازیکن همزمان در Steam در 24 ساعت گذشته (طبق گزارش SteamDB). با این وجود، تیم سازنده در حال آماده سازی قسمت 2 از فصل جوکر برای انتشار در ماه آینده هستند.

چندین تغییر برنامه ریزی شده است، از جمله بازسازی سطوح Infamy و به طور خاص، امکان رها کردن همه Infamy Sets و Loot Notorious از سطح تسلط 1 به بعد. دیگر نیازی نیست تا سطح تسلط خاصی را برای به دست آوردن مجموعه‌های Infamy Tier 3 انجام دهید. این خوبه.

Rocksteady همچنین در حال تغییر روش طراحی هر لایه از مجموعه Infamy است. به‌جای مجموعه‌های ردیف 1 با کاربری آسان اما کم‌توان (برخلاف ست‌های ردیف 3، مجموعه‌های چالش‌برانگیزتر اما قدرتمند)، اپیزود 2 هر مجموعه سطح 1 را معرفی می‌کند که حول محور «چند سبک بازی خاص» طراحی شود.

“شما متوجه خواهید شد که یک یا دو مکانیک هسته‌ای به هم خورده‌اند، اما حفظ آن علاقه‌مندان کار سختی نیست. این بدان معنی است که بازی سطح 1 بهینه به شما کمک می‌کند تا بر مکانیک‌های هسته خاصی تسلط پیدا کنید. اگر بتوانیم به این موضوع رسیدگی کنیم، می‌توانیم به آن دست پیدا کنیم. خروجی آسیبی که قبلا فقط با مجموعه های ردیف 3 امکان پذیر بود.

از سوی دیگر، ست های سطح 3 “منعطف ترین ها از نظر مکانیک اصلی هستند. هدف ما این است که تقریباً از هر سبک بازی می توان با استفاده از مجموعه سطح 3 این مجموعه Infamy استفاده کرد.” شما باید از تمام مهارت های خود برای حفظ علاقه مندان خود استفاده کنید، اما در مقابل، آزادی بیشتری در مکانیک های اصلی خواهید داشت. سطح 2 جایی در این بین است. ”

Rocksteady بر بازخورد شما نظارت خواهد کرد و در به‌روزرسانی‌های آینده مجموعه Infamy را بر این اساس تغییر می‌دهد. علاوه بر این، آیتم‌های Infamy و Notorious با چهار نمره اصلی دیگر کاهش می‌یابند و مجموع را به پنج می‌رسانند. سطوح تسلط بالاتر، بهترین لوت درجه استادی را کاهش می‌دهد، بنابراین هنوز دلیلی وجود دارد که برای آنها تلاش کنیم.

منتظر جزئیات بیشتر قسمت 2 باشید. Suicide Squad: Kill the Justice League موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC. بررسی ما را در اینجا و افکار ما در مورد شروع (که مسلماً وحشتناک) فصل جوکر را اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید