Suicide Squad: Kill the Justice League – Season 1 Episode 2: Duality اکنون در دسترس است


دومین “اپیزود” راکستدی جوخه انتحار: لیگ عدالت فصل جوکر هم اکنون در دسترس است. این فصل با عنوان «دوگانگی» مجموعه دو چهره Infamous، تجهیزات جدید Infamous برای Black Manta، Firefly و Reverse-Flash و چندین «ماموریت جدید» را اضافه می‌کند.

در ماموریت جدید «خارج از مدار»، باید بین دو بعد سوئیچ کنید تا نقاط کنترل را بگیرید، به دشمنان آسیب بزنید و برج‌های مراقبت لیگ عدالت را نابود کنید. یک دشمن جدید اضافه شده است، Promotinaut، که اساسا به شما اجازه می دهد تا دشمنان خود را ارتقا دهید. اگر تنها بمانند، گرانت ها به بمب افکن ها و بمب افکن ها به ناوشکن تبدیل می شوند.

بازیکنان همچنین با دشمنانی روبرو خواهند شد که گرین لنترن ها را در خود جای داده و سازه های دشمن را تخریب کرده و به آنها آسیب می رساند. یک باس فایت جدید نیز در دسترس است، و گزارش ها می گویند که این یک کپی دیگر از باس فایت فعلی اعضای لیگ عدالت است.

جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس است. از زمان راه‌اندازی آن، تعداد پخش‌کننده‌های استیم به شدت کاهش یافته است و برادران وارنر دیسکاوری به تاثیر ۲۰۰ میلیون دلاری بر درآمد اعتراف کرده است. شایعات حاکی از آن است که فصل 5 آخرین فصل خواهد بود و سال آینده خواهد آمد، اما باید دید که آیا بقیه نقشه راه منتشر می شود یا خیر.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید