فصل اول «جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش» جوکر را اضافه می‌کند که در ماه مارس عرضه می‌شود.


نمایش پس از پایان بازی که نشان می دهد ماموریت های هجومی چگونه کار می کنند Suicide Squad: Kill the Justice LeagueRocksteady سرانجام داستان پشت آنها را در Insider Episode 3 توضیح داد. همچنین تایید شد که فصل 1 در ماه مارس عرضه خواهد شد و جوکر را به عنوان یک شخصیت قابل بازی جدید در بر خواهد گرفت.

به عنوان نسخه جدیدی از این شخصیت، او از دنیای خود به جوخه انتحار پیوست. اگرچه او همکاری بیشتری دارد، اما نسبت به ابرشرور افسانه ای بی ثبات تر و بی تجربه تر است. جوکر طیف وسیعی از تحرک دارد و از چتر موشکی خود برای به جلو راندن خود به سمت بالا و سر خوردن یا سر خوردن در امتداد زمین برای ضربه زدن به دشمنان استفاده می کند.

Elseworlds جهان های جایگزینی هستند که توسط Brainiac برای بازسازی دنیای خانه خود یعنی سرهنگ ایجاد شده است. جهان های ذکر شده شامل مکان هایی مانند پناهندگی Arkham و شهر Gotham (بر اساس معرفی Ace Chemicals و GCPD) می شود. هر فصل شامل دو قسمت از محتوای دائمی خواهد بود، بنابراین بازیکنان می توانند در هر زمان دوباره آن را مشاهده کنند، و Battle Pass فقط شامل لوازم آرایشی است.

شخصیت های اضافی با محیط های جدید، چالش ها، تجهیزات، ماموریت ها و موارد دیگر در حال حاضر در حال توسعه هستند. Suicide Squad: Kill the Justice League در 2 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد. بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید