Suicide Squad: Kill the Justice League به شما امکان می دهد از شخصیت های بازیکنان دیگر به عنوان ربات استفاده کنید


Suicide Squad: Kill the Justice League Insider Episode 3 در حال حاضر در دسترس است و به بازیکنان این امکان را می دهد که پس از پایان کمپین چه انتظاراتی داشته باشند. تابلوهای امتیازات برای رقابت و رتبه بندی فردی برای تک نفره ها، دوتایی ها و تیم های چهار نفره وجود دارد. اگر امتیاز شخصی را شکست دهید، می‌توانید هنگام ورود به رقیب خود نیز طعنه بزنید، جایی که یکی از اعضای جوخه انتحار به روشی “خلاقانه” شما را مسخره می‌کند.

با این حال، شاید منحصر به فرد ترین ویژگی، توانایی استفاده از شخصیت های بازیکنان دیگر به عنوان ربات در تیم شما باشد. این ربات توسط یک هوش مصنوعی کنترل می شود و می توان آن را به صورت انفرادی بازی کرد، اما بازیکنانی که صاحب ربات هستند نیز پاداش می گیرند. این مانند یک سیستم پشتیبانی است که در بازی هایی مانند . هنکای: راه آهن ستاره، می توانید شخصیت های بازیکنان دیگر را برای کمک به فعالیت های خود قرض بگیرید.

هنوز مشخص نیست که آیا محدودیت هایی برای این ویژگی وجود دارد (مانند در دسترس نبودن برای برخی فعالیت ها مانند ماموریت های نفوذ). Suicide Squad: Kill the Justice League در 2 فوریه برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد Endgame اینجا را کلیک کنید. در اینجا درباره فصل 0 و همکاری شرور بیشتر بدانید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید