درزهای Suicide Squad: Kill the Justice League ظاهراً تأیید کننده نبرد پاس، فروشگاه درون بازی، کراس پلی و موارد دیگر است.

درزهای Suicide Squad: Kill the Justice League ظاهراً تأیید کننده نبرد پاس، فروشگاه درون بازی، کراس پلی و موارد دیگر است.


از لحظه ای که اعلام شدجوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهیداین بازی توسط Rocksteady و WB Games به عنوان عنوانی با محوریت co-op معرفی شده است، و در حالی که تایید شده است که کل بازی را می توان به صورت انفرادی بازی کرد، نگرانی هایی در مورد اینکه آن تجربه چگونه خواهد بود و آیا سقوط خواهد کرد وجود دارد. .در دامی مانند امثالانتقام جویان مارولچه زمانیشوالیه های گاتهام،هر دو عنوان ابرقهرمانی هستند که با رویکردی مشابه ساخته شده اند.

بدیهی است که قضاوت نهایی باید منتظر بمانید تا مردم بازی را بازی کنند و هضم کنند، اما اگر در مورد بازی شک دارید، با نشت جدیدی روبرو شده اید که لزوماً لازم نیست با اطمینان آن را راضی کنید.

اخیراً تصویر جدیدی از بازی به صفحه پیام 4chan (از طریق MP1st) ارسال شده است که صفحه منوی درون بازی را نشان می دهد. جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهیدعنوان خدماتی سود محور خواهد بود. مهمترین آنها تب “Battle Pass” در خود منو است. این ممکن است برای برخی تعجب آور باشد. تا این لحظه هیچ نشانه قبلی وجود نداشت.جوخه انتحاریمن پاس جنگ دارم

در همین حال، منو همچنین دارای یک برگه “فروشگاه” است که به خریدهای درون بازی اشاره می کند (حداقل، نه چندان تعجب آور)، یک برگه برای “اجتماعی” و گزینه ای برای چیزی به نام “پیام ها برای پیام ها”. این احتمالاً می‌تواند با چالش‌های روزانه یا چیزی در همین راستا مرتبط باشد. چندین ارز درون بازی نیز در بالای صفحه کاراکتر نمایش داده می شوند.

جالب اینجاست که به نظر می‌رسد صفحه نمایش شخصیت‌ها نیز تایید می‌کند که بازی دارای چهار کاراکتر قابل بازی بر روی صفحه است، برخلاف سه شخصیت دیگر، Captain Boomerang. نماد PlayStation را در کنار .

اخیرا تایید شد کهجوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهیددر 26 مه راه اندازی خواهد شد، بنابراین امیدواریم بتوانیم جزئیات دقیق بیشتری را در آینده ای نه چندان دور به اشتراک بگذاریم. این بازی برای PS5، Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد.

مشاهده پست ها در imgur.com



نویسنده: Shubhankar Parijat