Suicide Squad: Kill the Justice League که از استخدام های جدید مخفی نگه داشته می شود، برخی از آنها می روند – شایعه


سنگ ثابت جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید نتیجه ناامیدکننده ای بود و برادران وارنر دیسکاوری اشاره کرد که تاثیری 200 میلیون دلاری بر درآمد داشته است. همانطور که در گزارش جدید جیسون شرایر از بلومبرگ فاش شد، همانطور که انتظار می رفت، به نظر می رسد توسعه از همان ابتدا با مشکل مواجه بوده است.

Rocksteady در ابتدا با اسم رمز ” سنگ، بازی پازل چند نفره اصلی بتمن: شوالیه آرکامبا این حال، بنیانگذاران جیمی واکر و سفتون هیل در سال 2016 به کارکنان پیوستند و گفتند که در ادامه، جوخه انتحاری امیدواریم تا سال 2019 یا 2020 آن را راه اندازی کنیم.

Rocksteady تصمیم گرفت از یک مدل خدمات آنلاین آنلاین استفاده کند، حتی اگر تجربه مشابهی نداشت. جوخه انتحاری (شوق مشابه برادران وارنر نیز کمک کرد). در طول سال ها، تعداد کارکنان از حدود 160 به 250 افزایش یافت، اندازه ای که به عنوان “بیش از حد مدیریت برای مدیریت” توصیف شد.

متأسفانه این پروژه از کارمندان جدید مخفی ماند. آنها با توجه به سنت Rocksteady از تمرکز بر روی چند نفره ابراز شگفتی کردند. شرایر خاطرنشان می کند که “در نتیجه افراد زیادی ترک خواهند کرد”، این تقریباً همان چیزی است که در پروژه Arcane Austin اتفاق افتاد. سقوط قرمز.

همچنین به نظر می‌رسد که دیدگاه گیم‌پلی «به تغییر ادامه می‌دهد» و از نبرد غوغا به اکشن متمرکز بر اسلحه تغییر می‌کند. اگر تا به حال از خود پرسیده اید که چرا کاپیتان بومرنگ در نهایت به جای بومرنگ از اسلحه استفاده کرد، برخی از کارکنان گزارش شده همین فکر را داشتند.

جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید بر روی Xbox Series X/S، PS5 و PC موجود است. با وجود تعداد کم بازیکنان، به روز رسانی ها ادامه دارد و Season of the Joker – Episode 2: Duality دو هفته پیش منتشر شد. Rocksteady از به‌روزرسانی‌های هفتگی توسعه‌دهندگان به ارائه آن‌ها در هر زمان خبری تغییر کرده است، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌های فصل بعد باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید