Suicide Squad Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League بر خلاف Gotham Knights، واکنش داخلی مثبت است – شایعات


جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید پس از نمایش گیم پلی Co-op و ویدیوهای توسعه دهندگان از پشت صحنه، با واکنش های زیادی مواجه شد. با این حال، شایعاتی مبنی بر اینکه WB Games و Rocksteady Studios بازی را به Q4 2023 یا 2024 برمی‌گردانند منتشر شده است. جیسون شرایر از بلومبرگ گفت که طبق گزارش‌ها به کارکنان گفته شده است که این انتشار ممکن است اواخر امسال اتفاق بیفتد، اما ما هنوز نمی‌دانیم چه زمانی.

هر تاخیری بعید است که حلقه گیم پلی سرویس زنده را تغییر دهد. جالب اینجاست که برخی از افرادی که روی این عنوان کار می‌کنند، ظاهراً در مورد جنگ و جهان «بسیار خوش‌بین» بوده‌اند.» پرسیدم. شوالیه های گاتهام

جالب اینجاست که برخی از افرادی که روی آن بازی کار می کنند، در واقع چیزهای مثبت زیادی در مورد آن دارند، به خصوص شوالیه های گاتهاماو در پادکست VGC گفت.

«به من گفتند که این دیگری نیست شوالیه های گاتهام، همه کسانی که روی آن کار می کنند به حلقه های مبارزاتی، جهان های بازی و غیره که ساخته اند بسیار خوش بین هستند. بر اساس همه اینها، رابینسون گفت: “به نظر می رسد آنقدر آینده نگر است که اگر آنها آن را به گونه ای که واقعا مهم است بازسازی کنند، تعجب می کنم.”

جوخه انتحار: لیگ عدالت را شکست دهید به طور رسمی در تاریخ 26 می برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر می شود. هیچ تاخیری تایید نشده است، اما زمان مشخص خواهد کرد. با ما همراه باشید برای مطالب بیشتر. در عین حال، ویژگی ما را در مورد تأثیر تأخیرهای احتمالی بر عناوین بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha