«جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش» بزرگترین تجربه سینمایی Rocksteady است


آخرین قسمت های اینسایدر Suicide Squad: Kill the Justice League ما سلاح‌ها، مبارزات، فروشندگان، شخصیت‌های بازگشتی و نحوه شخصی‌سازی سلاح‌های خود را برای شکست دادن نیروهای Brainiac توضیح دادیم. با این حال، با وجود پشتیبانی از بازی Co-op، این هنوز یک ماجراجویی متمرکز بر داستان است. Rocksteady می گوید که این “بزرگترین تجربه سینمایی” استودیو است و شامل کات سین های سینمایی طولانی تر از همیشه است.

با این حال، داستان فضای زیادی برای محتوای پس از عرضه باقی می گذارد، که قبلاً تأیید شده بود که شامل شخصیت ها و ماموریت های جدید می شود. جزئیات بیشتر در قسمت بعدی فاش خواهد شد، اما سازنده با بیان این که بازی “بسیار بزرگتر از دنیای بازی” است، مکان جدید را کنایه زد. جوخه انتحاریداستان کامل در زمان راه اندازی منتشر خواهد شد، اما می توانید با به روز رسانی های رایگان بیشتر بیاموزید.

Rocksteady تنها حالت آفلاین را پس از عرضه تایید کرده است، اما شایعات حاکی از آن است که دو حالت دیگر وجود خواهد داشت: حالت Horde مانند Raising Hell و Gambit-مانند QVK. سرنوشت 2. ما هنوز نمی دانیم که آیا این ها در زمان راه اندازی یا پس از عرضه در دسترس خواهند بود.

Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ 2 فوریه 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید