گیم‌پلی Suicide Squad: Kill the Justice League تولیدکنندگان سلاح، رنج‌ها و موارد دیگر را نشان می‌دهد


استودیو Rocksteady اپیزود خودی جدیدی را منتشر کرد. Suicide Squad: Kill the Justice League، که بیشتر به نبرد می پردازد و برخی از شخصیت های دنیای DC را نشان می دهد که به بازیکن کمک خواهند کرد. همچنین سازندگان سلاح های مختلفی مانند Star Labs، LexCorp، AmerTek و DCPD نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

هر کدام دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند، مانند سلاح‌های LexCorp که دارای الگوهای پس زدن و پخش ثابت هستند. آمرتک ظرفیت مهمات و سرعت شلیک بالایی دارد، اما قابلیت پس زدن بالایی دارد. شما همچنین می توانید سلاح های مرتبط با شرورانی مانند Bane را پیدا کنید. مجموعه Bane's Bane Rage پس از یک ضربه مهم به مواردی مانند نارنجک آسیب بیشتری وارد می کند.

زمانی که این سازندگان در دسترس باشند، پنگوئن می‌تواند سلاح‌های خاصی را از آنها بسازد. همچنین می‌توانید با صحبت کردن با افراد شرور بازگشته و تزریق سم، Diablo Blaze (آتش)، برق، یا Deep Freeze (یخ) به تفنگ، سلاح‌های سرد و نارنجک، Affliction را تجهیز کنید. Diablo Blaze در طول زمان آسیب آتش را وارد می کند، اما نمی تواند از دشمنان آسیب دیده محافظت کند.

Deep Freeze دشمنان را منجمد می کند و آنها را با شلیک گلوله درهم می زند. با این حال، به راحتی با حملات غوغا یا پرتاب مهمات شکسته نمی شود. به نظر می رسد که شما می توانید تا دو آفلیکشن داشته باشید، اما مشخص نیست که آیا این برای هر عضو تیم است یا برای هر بازیکن کو-آپ.

Suicide Squad: Kill the Justice League در 2 فوریه 2024 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر می شود. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید