کارگردان «Suicide Squad: Kill the Justice League» قول «صدها» ترکیب ساخت احتمالی را می دهد.


Rocksteady اخیرا میزبان پرسش و پاسخ Discord بود. Suicide Squad: Kill the Justice League، جایی که یک منطقه با موضوع جوکر و همچنین برخی از محتوای آخر بازی که بازیکنان در آن شرکت خواهند کرد نیز فاش شد. اکسل لیدی، کارگردان بازی، از تنوع ساخت‌ها هیجان‌زده است و می‌گوید تیم «» را برای هر چهار شخصیت در نظر گرفته است.

همانطور که توسط IGN گزارش شده است، Lidby گفت: ما می خواهیم شما احساس کنید که می توانید هر شخصیت را برای خود بسازید و آنها را متناسب با سبک بازی خود بسازید. اما اگر شما دست به کار شوید و واقعاً به همه چیز کمک کنید، می توانید ترکیبات واقعاً دیوانه کننده و قدرتمندی پیدا کنید. ”

پس از انتشار، “A LOT” نیز برای هر Rydby اضافه خواهد شد. “در راه اندازی، ما در حال بررسی صدها ترکیب و جابجایی ممکن از ساخت ها در چهار کاراکتر هستیم، و قصد داریم پس از عرضه به این میزان قابل توجهی اضافه کنیم. ما مشتاقانه منتظر دیدن همه غذاهای فوق العاده خود هستیم.”

بازیکنان دارای هشت اسلات لود آوت هستند و می توانند Affliction مانند Deep Freeze، Diablo Blaze، Livewire Bolt و Venom Frenzy را مجهز کنند (همه بر اساس قدرت های دیگر شخصیت های شرور DC). همچنین یک درخت استعداد وجود دارد که به شما کمک می کند سبک بازی شخصیت خود را بسازید و شش سلاح مختلف: تفنگ های تهاجمی، SMG، تفنگ های ساچمه ای، تفنگ های تک تیرانداز، سلاح های سنگین و تپانچه. هر شخصیت در سه نوع سلاح مهارت دارد.

نمونه‌ای از بازی‌های اولیه «SlowMo Crits» است که از اسلحه بزرگ Suspender melee و Slow and Steady Grenades برای متوقف کردن دشمنان در حرکت آهسته استفاده می‌کند. سپس می توانید با اسلحه تیراندازی ترکیه آسیب وارد کنید و از ضربه های مهم به دشمنان آهسته اطمینان حاصل کنید.

Suicide Squad: Kill the Justice League در 2 فوریه برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد. Rocksteady آن را به عنوان “بزرگترین تجربه سینمایی” و “مسلماً بزرگترین بازی تاریخ” از نظر داستان معرفی کرد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید