رفع مشکلات پروفایل بازیکن در Suicide Squad: Kill the Justice League test developer


Suicide Squad: Kill the Justice League امروز در دسترسی اولیه راه اندازی شد، اما یک اشکال مانع از آن شد که برخی از بازیکنانی که برای اولین بار وارد سیستم می شوند، داستان را به طور کامل کامل کنند. در حالی که Rocksteady در حال انجام تعمیرات برای حل مشکل بود، سرور از کار افتاد. ماهیت همیشه آنلاین بازی به این معنی بود که کسانی که برای نسخه لوکس برای دسترسی زودهنگام هزینه می کردند، مجبور شدند منتظر بمانند.

شش ساعت بعد، توسعه‌دهندگان تأیید کردند که مشکلی را شناسایی کرده‌اند که بر پروفایل‌های بازیکنان تأثیر می‌گذارد و «در حال حاضر در حال آزمایش یک اصلاح هستند». ما می خواهیم آن را پیاده سازی کنیم و در اسرع وقت بازی را دوباره آنلاین کنیم. شایان ذکر است که یک گزینه آفلاین برای اواخر امسال برنامه ریزی شده است.

Suicide Squad: Kill the Justice League این بازی در تاریخ 2 فوریه در سراسر جهان برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس خواهد بود. در طول سال گذشته، به دلیل ماهیت خدمات زنده (با محتوای یک سال برنامه ریزی شده) و عدم بررسی قبل از راه اندازی، واکنش های متفاوتی دریافت کرده است.

به اعتبار Rocksteady، آنها روشن کرده اند که Battle Pass پس از پایان فصل منقضی نمی شود و بازیکنان می توانند هر زمان که بخواهند برگردند و لوازم آرایشی به دست آورند. همچنین تکرار داستان برای بازدید مجدد از ماموریت های کمپین در سطح دشواری بالاتر برای پاداش های بهتر تأیید شد. حتی بازیکنان انفرادی نیز می توانند بدون هیچ مشکلی از پایان بازی لذت ببرند. لطفاً منتظر جزئیات بیشتر منتهی به انتشار باشید.





نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید