جزئیات نسخه لوکس و روز اول «جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکشید» – شایعه فاش شد


چه زمانی Suicide Squad: Kill the Justice League تاریخ انتشار اولیه آن یعنی می 2023 به تعویق افتاده است، که به نظر می رسد زمان زیادی دور باشد. با این حال، اکنون اکتبر است و استودیو Rocksteady و Warner Bros Games هیچ به روز رسانی ارائه نکرده اند. اعلام رسمی ممکن است به زودی منتشر شود، زیرا یک Redditor اخیراً یک تریلر داخلی “نه نهایی” را در یک نمایشگاه دید.

جزئیات فاش شده شامل نسخه لوکس 99.99 پوندی است که سه روز دسترسی اولیه، امتیازات Battle Pass و لباس های اضافی را ارائه می دهد. همچنین یک نسخه Day One با قیمت 69.99 پوند وجود دارد که فقط لباس را ارائه می دهد. همچنین گزارش شده است که Rocksteady به مدت یک سال روی محتوای اضافی، از جمله شخصیت‌ها و ماموریت‌های جدید (همانطور که در اوایل امسال ذکر شد) کار کرده است.

هیچ جزئیاتی در مورد ریزتراکنش‌ها، XP یا بازی‌ها به‌عنوان یک سرویس وجود نداشت، اما این اطلاعات ممکن است بعداً ارائه شود. شایان ذکر است که به گفته یکی از مدیران ردیت، این شخص “مقدار قابل توجهی شواهد” ارائه کرده است که در نهایت باعث شد ناظم ثابت کند که قانونی است.

Suicide Squad: Kill the Justice League در 2 فوریه 2024 منتشر خواهد شد. منتظر جزئیات رسمی در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید