«جوخه انتحار: لیگ عدالت را بکش» در رتبه اول جدول خرده فروشی هفتگی بریتانیا قرار دارد و «Persona 3 Reload» در رتبه دوم قرار دارد.


Suicide Squad: Kill the Justice League راه‌اندازی سختی داشت، سرورهایی که برای نسخه‌هایی که قبلاً در دسترس بودند تحت تأثیر قرار می‌گرفتند، پاسخ انتقادی در بهترین حالت سرد بود و عدم جمع‌آوری مخاطبان کافی در Steam. اما علی‌رغم این موضوع، بازی‌های WB و استودیوی Rocksteady در جهان باز شوتر غارت‌گر، هفته گذشته در صدر جدول فروش فیزیکی بریتانیا قرار گرفتند، همانطور که کریستوفر درینگ از GamesIndustry در توییتر به اشتراک گذاشت.

اگر نگاه دقیق‌تری به عملکرد بازی در زمان عرضه بیندازیم، از منظر فروش فیزیکی، The Last of Us Part 2 Remastered ماه گذشته در بریتانیا منتشر شد، “کمی” بدتر از آن بود. تکن 8، هفته گذشته در بالای آن نمودار ظاهر شد. اما چیزی که نگران‌کننده‌تر است این است که تعداد پرتاب‌های فیزیکی تقریباً نصف مقدار قبلی است. نگهبانان کهکشان مارول این مقایسه نوید خوبی ندارد، زیرا دومی به‌رغم تحسین منتقدان، آشکارا یک شکست تجاری بود. جوخه انتحاری.

در همین حال، بارگذاری مجدد persona 3، این کتاب همچنین هفته گذشته منتشر شد و به رتبه دوم جدول رسید و Dring می گوید که در زمان انتشارش تقریباً به همان تعداد واحد فیزیکی در بریتانیا فروخته است که کتاب فوق الذکر. The Last of Us Part 2 Remastered در زمان انتشار انجام شد. برای بازسازی یک سری JRPG کوچک، این یک نتیجه خوب است، به خصوص با توجه به عملکرد چشمگیر آن در Steam.

توجه داشته باشید که این داده‌ها فقط فروش فیزیکی را پوشش می‌دهند، بنابراین تا زمانی که اعداد دیجیتالی در اواخر این هفته منتشر نشوند، میزان کامل عملکرد این بازی‌ها مشخص نخواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید