باگ Suicide Squad: Kill the Justice League ممکن است شخصیت های DLC آینده را آشکار کند


Suicide Squad: Kill the Justice League این بازی هفته گذشته با چهار شخصیت قابل بازی راه اندازی شد و البته همانطور که استودیو Rocksteady قبلا تایید کرده بود، در ماه های آینده تعداد بیشتری به آن اضافه خواهد شد. از بین چهار شخصیتی که برای بازی در سال اول برنامه ریزی شده است، اولین جوکر قرار است ماه آینده وارد بازار شود و هویت سه شخصیت دیگر در حال حاضر مشخص نیست، اگرچه خود بازی به طور تصادفی یکی از آنها را فاش کرد. یکی از آنها.

یکی از کاربران ردیت اخیراً کلیپی از رویارویی هارلی کویین با برینیاک در یک نبرد رئیس را به اشتراک گذاشته است که در طی آن یک اشکال باعث می شود که آنتاگونیست به طور معمولی این جمله را بگوید: زنجیر، یخ. ”

البته این اشاره به بدنام است بتمن حضور شخصیت شرور ویکتور فریز، با نام مستعار آقای فریز، و یک خط صوتی ضبط شده که مستقیماً به او در بازی اشاره می‌کند، جایی که قبلاً هیچ نقشی نداشت، شاید اشاره‌ای به برنامه‌های Rocksteady برای آوردن او به جمع داشته باشد. پس از انتشار به عنوان یک شخصیت DLC قابل بازی است.

Suicide Squad: Kill the Justice League هفته گذشته برای PS5، Xbox Series X/S و PC منتشر شد، اما شوتر روتر جهان باز شروع ضعیفی داشت. علاوه بر عدم جذب مخاطب سالم در استیم، راه اندازی فیزیکی بازی در بریتانیا نیز به اندازه نصف سال 2021 بود. نگهبانان کهکشان مارول، یکی دیگر از بازی های ابرقهرمانی دارای مجوز که فروش خوبی نداشت (هر چند جوخه انتحاریکه با استقبال خوبی روبرو شد).

در بررسی ما: جوخه انتحاریمن بهش نمره 5/10 دادم.Suicide Squad: Kill the Justice League اگرچه این بدترین عنوانی نیست که تا به حال ساخته شده است، اما به سختی می توان متوسط ​​بودن آن را انکار کرد، به خصوص از سوی یک توسعه دهنده با کالیبر بیشتر. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید