همکاری Street Fighter 6 x Monster Hunter در بیستمین سالگرد آن در حال انجام است


آخرین همکاری Capcom مبارز خیابانی 6به مناسبت بیستمین سالگرد شکارچی هیولا، در حال حاضر در دسترس است. لباس‌های زرهی Rioreus، شکلک‌ها و عناوین آواتار بازیکن و همچنین 15 لوازم جانبی مبتنی بر سلاح‌های معروف را ارائه می‌دهد. تریلر زیر را ببینید که تمام آیتم های جدید را به نمایش می گذارد.

محتوای جدید شامل سرهای Palico، قاب عکس، موسیقی، عناوین، تصاویر پس زمینه دستگاه و استیکرها است.شما همچنین می توانید دریافت کنید شمشیر جادویی فانتزی قهرمانانهیک عنوان کلاسیک هک اند اسلش SNES که می توانید در بازی Battle Hub Arcade بازی کنید. برای دریافت این جوایز ممتاز، باید Fighting Pass را برای 250 سکه جنگنده خریداری کنید، اما تعدادی آیتم رایگان نیز دریافت خواهید کرد. حداقل دیدن تزئینات جدید در Battle Hub رایگان است.

مبارز خیابانی 6 موجود بر روی Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC. بررسی ما از بازی پایه را اینجا ببینید. سه شخصیت DLC اضافه شده است: Rasheed، Ed و Aki و Akuma نیز در بهار امسال به آن پیوستند. ما همچنین به طور فعال محتوای سال 2 را تولید می کنیم، بنابراین لطفاً منتظر اعلام شخصیت های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید