Street Fighter 6 ممکن است در اواخر این ماه بتا آزاد دریافت کند – شایعه


Capcom بر موفقیت بازسازی اخیر خود سوار شده استبازی Resident Evil 4 اکنون، این شرکت هنوز چیزهای زیادی را برای هفته ها و ماه های آینده در دستور کار دارد.مبارز خیابانی 6، یکی دیگر از قسمت های جدید در مجموعه بازی های سنگین وزن، و قبل از عرضه در ماه ژوئن، به نظر می رسد بازیکنان به زودی این فرصت را خواهند داشت که انگشتان پای خود را در آب فرو کنند و ببینند که چگونه شکل می گیرد.

این طبق گفته استریم کننده محبوب ژاپنی ایکو کانو، که چندین بار در تلویزیون Capcom ظاهر شده است، در یک استریم اخیر،مبارز خیابانی 6قرار است در اواخر این ماه یک بتای باز دریافت کند، ظاهراً غافل از اینکه Capcom هنوز به طور رسمی نسخه بتای باز را برای این جنگنده اعلام نکرده است (همانطور که توسط @drummania555 در توییتر مشاهده شد، @fubarduck).

حداقل می گویند که بازی های مبارزه ای قبل از انتشار به نسخه بتای باز می روند. خود Capcom تقریباً هرگز نتوانسته است قبل از راه‌اندازی، مزه بزرگ‌ترین نسخه‌های آینده‌اش را به بینندگان بدهد.به هر حال انتظارش را داشتممبارز خیابانی 6ما قصد داریم در مقطعی یک بتا باز دریافت کنیم.

با توجه به این واقعیت که بازی قرار است در اوایل ژوئن منتشر شود، اگر این لو رفتن دقیق باشد، به نظر می رسد زمان بتا نیز تقریباً درست باشد.

مبارز خیابانی 6در 2 ژوئن برای PS5، Xbox Series X/S، PS4 و PC عرضه می شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید