Street Fighter 6 – M. Bison در 26 ژوئن وارد بازار می شود و حرکات کلاسیک در گیم پلی جدید نمایش داده می شود.


مبارز خیابانی 6 با عملکرد نسبتاً چشمگیر در Summer Game Fest، سال دوم Character Pass را معرفی کردیم. با بازگشت M. Bison در 26 ژوئن آغاز می شود. اولین تریلر گیم پلی (و اسب فانتزی جدید او) را در زیر ببینید.

بعد از آن، مبارز خیابانی 5او در مترو سیتی با فراموشی از خواب بیدار می شود، به آزمایشگاه متروکه ای می رسد و نام بیسون را یاد می گیرد. با وجود این، رهبر سابق شادالو همچنان قدرت روانی علامت تجاری خود را حفظ کرده و به او اجازه می دهد تا Psycho Crusher و سایر حرکات کلاسیک را آزاد کند.

البته او چند توانایی جدید دارد. به عنوان مثال، Shadow Rise یک پرش از ارتفاع با دو دنباله است: پرس سر (به دنبال Summersault Skull Diver)، که حریف را پایکوبی می کند، و Shadow Rise Devil Reverse، که یک chop است. همچنین می توانید از Combo Backfist برای چسباندن یک مین روانی استفاده کنید که برای مدت کوتاهی منفجر می شود یا زمانی که حرکت های خاصی را رها می کنید.

طرفداران بازی های قبلی نیز از بازگشت لباس قرمز نمادین از بازی قبلی خوشحال خواهند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Bison Super Arts اینجا را کلیک کنید. از دیگر شخصیت های سال دوم می توان به تری بوگارد و مای شیرانوی اشاره کرد. افسانه گرو، النا Street Fighter 3 نسل جدیددر ماه های آینده جزئیات بیشتری در مورد نسخه های آینده به اشتراک خواهیم گذاشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید