Street Fighter 6 در 27 سپتامبر AKI دریافت می کند


Capcom موارد اضافه شده زیر را اعلام کرد: مبارز خیابانی 6 AKI در فهرست در بازی در تاریخ 27 سپتامبر خواهد بود. این شخصیت به عنوان بخشی از سال 1 Character Pass موجود است و می توان آن را به صورت جداگانه یا جداگانه خریداری کرد مبارز خیابانی 6 نسخه لوکس یا نهایی.

AKI دومین شخصیت DLC است. مبارز خیابانی 6رشید کارت سال اول کاراکتر را راه اندازی کرده است. AKI او را بسازد مبارز خیابانی کپکام با استفاده از پنجه های بلند مرگبار خود در جنگ، او را یک “عاشق دیوانه سم” توصیف کرده است.

این شخصیت قبلاً توسط کپکام از طریق تریلر منتشر شده در اوایل ماه جاری معرفی شده بود و نه تنها شخصیت دیوانه کننده او، بلکه برخی از ترکیبات ترکیبی او را نیز به نمایش می گذاشت. با پیروی از روند رشید، AKI نیز در تمامی نسخه ها در دسترس خواهد بود. مبارز خیابانی 6 حالت های بازی از جمله حالت تور جهانی تک نفره.

مبارز خیابانی 6 برای PC، PS4، PS5 و Xbox Series X/S موجود است. این بازی برای کپکام بسیار موفق بوده و در ماه ژوئن بیش از 2 میلیون نسخه فروخته است. برای اطلاعات بیشتر بررسی ما را بخوانید. مبارز خیابانی 6 ما همچنین در Tokyo Game Show 2023 نمایشگاه خواهیم داشت.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *