Street Fighter 6 – Ed گیم پلی و جزئیات جدیدی دریافت می کند


کپکام جزئیات و گیم پلی بازی جدید را فاش کرده است. مبارز خیابانی 6 شخصیت DLC بعدی، Ed، در جریان IGN Fan Fest. تاکایوکی ناکایاما کارگردان و شوهی ماتسوموتو تهیه کننده در این کار حضور داشتند و درباره تغییرات این اثر صحبت کردند. مبارز خیابانی 5 و چگونه او تغییر کرده است. آن را در زیر بررسی کنید.

ناکایاما نشان می‌دهد که قد اد نسبت به کار قبلی بیشتر شده است. از نظر جلوه های بصری اد و طراحی های او، مبارز خیابانی 5، معلوم شد که او کمی عضلانی تر و بزرگتر از آن چیزی است که عمداً می خواستند.برای مبارز خیابانی 6، توانستم کمی بیشتر به آن بپردازم. ”

جالبه که سبک مبارزه اد همینه مبارز خیابانی 5 این نوعی پیشروی طرح های کنترل مدرن بود. استریت فایتر 6. در مورد دوم، تمام دکمه های او روی مشت متمرکز شده است.

این یک آزمایش زمانی بود که توسعه دهندگان روی آن کار می کردند. مبارز خیابانی 5 برای ساختن اد نمونه اولیه برای کنترل های مدرنی که می بینیم. مبارز خیابانی 6. با این حال، فهرست سفرهای او از عناوین گذشته به روز شده است.یک کپی دقیق از آنچه شما تجربه کردید نیست مبارز خیابانی 5.ما برخی تنظیمات و به‌روزرسانی‌ها را انجام داده‌ایم، بنابراین کنترل‌های مدرن او اکنون هستند مبارز خیابانی 6 ناکایاما گفت: این هم سرگرم کننده و هم جذاب است.

“اد یک سبک مبارزه بوکس دارد که او را در فاصله نزدیک خوب می کند. او ترکیبات هدف گیری زیادی دارد. برخلاف حرکاتش، مبارز خیابانی 5، او دیگر حرکات لگد زدن را ندارد. همشون مشت میزنن حرکت لگد زدن او به عنوان ضربه زدن سوسو زدن با دسترسی بسیار خوب تعیین شده است. بنابراین او نه تنها در نبردهای نزدیک قوی است، بلکه در حملات میان برد نیز استعداد دارد.

“اما او در مواجهه با شخصیت های دشمن بیش از همه می درخشد و ترکیبات منحصر به فرد زیادی دارد که فقط اد می تواند آنها را انجام دهد. توصیه می کنم فعال باشید. وارد آنجا شوید و ببینید چه چیزی دارید. لطفاً چیزی به من نشان دهید.”

علاوه بر انتشار Ed، یک مرحله جدید نیز اضافه خواهد شد – آزمایشگاه خراب. ظاهراً داره بازگشت M. Bison، Big Bad سریال و رهبر شادالو رو اذیت میکنه. اگرچه ناکایاما بازگشت خود را تایید نکرد، اما توجه را به کلاه های متمایز بازیکنان بیستون جلب کرد. “اگر به صندلی در وسط نگاه کنید، چیزی قرمز روی آن وجود دارد. فکر می‌کنم احتمالاً این موردی است که باید به آن توجه کنید.”

اد در تاریخ 27 فوریه به لیست خواهد پیوست. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. ویدیوی راهنمای شخصیت او را اینجا ببینید. مبارز خیابانی 6 موجود بر روی Xbox Series X/S، PS5، PS4 و PC. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید