Street Fighter 6 – هدف Capcom فروش مادام العمر 10 میلیون نفر است


Capcom به شدت تبلیغ می کند مبارز خیابانی 6 از زمان اعلام آن در سال گذشته. علاوه بر تریلرها و افشاگری های چند شخصیت، دموی رایگان برای PS4 و PS5 منتشر کردیم. همچنین اکنون برای Xbox Series X/S و PC منتشر شده است. هاروهیرو تسوجیموتو، مدیرعامل کپکام، در گفتگو با مجله Famitsu (جزئیات از طریق ryokutya2089) گفت که این شرکت قصد دارد بیش از 10 میلیون بازی در طول عمر بازی بفروشد.

تا بحال مبارز خیابانی 5 بیش از 7 میلیون نسخه فروخته است و اگر فروش دیجیتالی نیز در نظر گرفته شود، دنباله آن 10 میلیون نسخه را هدف قرار داده است. سوجیموتو همچنین گفت که تیم «می‌خواست هر کاری را که قبلاً نمی‌توانستیم انجام دهیم. [Street Fighter] 6، و ما امروز اینجا هستیم.

او همچنین تایید کرد که عناوین آینده Capcom از بازی cross-platform پشتیبانی خواهند کرد. اگزوپریمال از توسعه به معنای «انباشت دانش برای آن هدف» است. ما معتقدیم که باید عناوینی ایجاد کنیم که: اگزوپریمال، این سنگ محک برای مسیر آینده شرکت به هر قیمتی خواهد بود. البته این خبر خوبی برای تکرار بعدی است. شکارچی هیولا زیرا کراس پلی یکی از درخواست های بزرگ طرفداران است.

با توجه به مبارز خیابانی 6، در تاریخ 2 ژوئن برای Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. گیم پلی جدید تور جهانی و نبردهای آواتار را اینجا ببینید. علاوه بر 18 کاراکتر در زمان راه اندازی، 4 کاراکتر دیگر به عنوان DLC در سال اول اضافه خواهند شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید