Street Fighter 6 – Battle Hub و ویژگی‌های Versus قبل از بتای باز فاش شد


ادامه سری ویدیوهای بتای باز ما مبارز خیابانی 6کپکام Battle Hub و ویژگی‌های رقابتی مختلفی را که بازیکنان می‌توانند منتظر آن باشند، مشخص کرده است. جرمی “ویسیوس” میچل، یکی از مفسران بازی در زمان واقعی، توضیح می دهد.

Battle Hub به این صورت عمل می کند: مبارز خیابانی 6 سیستم لابی مشابه بازی های قدیمی مدرسه، بازیکن می تواند به کابینت های مختلف سفر کند تا بازیکنان دیگر را به چالش بکشد و نبردها را تماشا کند. در مسابقات گاه به گاه و رده‌بندی شده با بازیکنان دیگر روبرو شوید یا از نبردهای شدید و بازی‌های کلاسیک Capcom لذت ببرید. مبارز خیابانی 2 و مبارزه نهایی. همچنین امکان مبارزه با آواتارهای بازیکنان دیگر با آواتار خود وجود دارد.

فروشگاه کالای هاب همچنین شامل انواع اقلام و پوشاک برای سفارشی کردن آواتار شما است. البته، مبارز خیابانی 6 همچنین با Capcom Pro Tour مرتبط است، جایی که برنده شدن در یک رویداد آنلاین درون بازی، بازیکنان را واجد شرایط برای کپکام کاپ با جایزه بزرگ ۱ میلیون دلاری می‌کند. اگر فقط می‌خواهید مسابقات رتبه‌بندی شده خود را ارتقا دهید، باید اولین سری نبردها را تکمیل کنید تا سطح مهارت خود را تنظیم کنید.

مبارز خیابانی 6 Open Beta از 19 تا 21 می بر روی Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC اجرا خواهد شد. بازی کامل در تاریخ 2 ژوئن در سراسر جهان منتشر خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید