تکنیک‌های آکوما در راهنمای شخصیت‌های جدید «Street Fighter 6» معرفی شدند


کپکام مبارز خیابانی 6 چهارمین شخصیت DLC خود را در این ماه دریافت می کند، از جمله Akuma افسانه ای. به عنوان بخشی از سال 1 Character Pass، استاد Satoi no Hado پیرتر و پست‌تر می‌شود و حرکات جدید و آشنا را برای از بین بردن دشمنان خود نشان می‌دهد. یک راهنمای شخصیت جدید در دسترس است که مجموعه حرکت او را مشخص می کند – آن را در زیر بررسی کنید.

بسیاری از تکنیک های گوکی از ورودی های قبلی، مانند گوهادوکن، که به او اجازه می دهد روی زمین شارژ کند، و آسورا سنکو، که به او اجازه می دهد فاصله را ببندد. Adamant Flame جدید است و یک پانچ آتشین یک یا دو است که آکوما را به جلو می راند. نسخه سنگین این قابل توجه است زیرا از تلافی در امان است. از طرف دیگر، نسخه Overdrive به احتمال زیاد قدرتمندتر است و می تواند مخالفان را به دیوارها بفرستد و امکان ترکیب های بیشتر را فراهم کند.

Demon Raid نیز یک حرکت جدید است که در آن آکوما قبل از شروع یک حمله دیگر به هوا می پرد. او Demon Raw Slash را بدون خروجی دیگری اجرا می کند، اما پتانسیل خاصی دارد. Punch را برای حمله ای به نام Demon Guillotine فشار دهید یا از نسخه Overdrive برای فرود آمدن در مقابل دشمن خود بدون توجه به فاصله استفاده کنید.

Akuma در تاریخ 22 می به فهرست می‌پیوندد – برای بررسی موضوع اصلی او به اینجا بروید و برای جزئیات بیشتر در ارتباط باشید. Street Fighter 6 برای Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس است. بررسی ما از بازی پایه را بررسی کنید. آکوما آخرین شخصیت سال اول است، اما کپکام تایید کرده است که DLC سال دوم در دست ساخت است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید